Detské džínsové šortky

Top filtre
Počet produktov: 467

Štýlové detské džínsové šortky

Džínsové šortky sú nie len pohodlné počas teplých dní, ale aj štýlové ladiace so všetkým. Preto neváhajte a prezrite si z ponuky džínsových šortiek z detskej selekcie jedine na Zalande. U nás ponúkame variabilitu známych značiek, ktoré sú obľúbené a kvalitné.

Každé džínsy potrebujú oporu kvalitného materiálu, ktorý zaručí stabilitu a odolnosť. Materiály ako jemná bavlna, alebo silný polyester sú jedny z mnoho solídnych materiálov. Rovnako nesmie pri džínsových šortkách chýbať tkanina z denimu, esenciálny dodatok produktov. Vyberte si z našej selekcie udržateľných šortiek z bavlny a polyamidu, pri ktorých výroba obsahuje veľké množstvo organických materiálov. Konkrétne materiály boli pestované bez použitia syntetických hnojív, čím sa pri výrobe spotrebovalo menší podiel vody. Šortky sú v ponuke pre dievčatá aj chlapcov, rovnako aj pre rôzne vekové kategórie od bábätiek po dospievajúce deti.

Za školské lavice aj počas letných prázdnin

Vysoká multifunkčnosť použitia džínsových šortiek je veľkým faktorom, prečo sú na trhu tak populárne. Či už na jar alebo na leto, džínsové šortky vaše dieťa určite nesklamú a vďaka kvalite materiálov, ani vašu pračku. Hodia sa na ihrisko alebo rodinné dovolenky, kde vďaka svojej odolnosti vydržia piesok. Vaše priority sú pre nás dôležité, preto rozumieme požiadavkám ako konkrétna dĺžka šortiek, alebo výška pásu nohavíc. S pomocou filtrov na našom eshope nájdete produkt podľa vašej potreby.

Džínsové produkty sú nestarnúce v móde, preto sa hodia skoro všade. Kusy, ktoré vaše dieťa jednoducho využije. Netrápte sa s dlhým vyberaním, na Zalande so širokou možnosťou ponúk nájdete to pravé orechové.

Móda je aj pre tých najmenších

Svojím minimalistickým príspevkom do vášho looku, džínsové šortky pre deti sú perfektným parťákom. Najmä pre dospievajúcich, ktorí sú určite chcú vybrať niečo podľa svojho vkusu. Na Zalande si môžete vybrať z veľkého množstva moderných dizajnov pre cool leto.

Zažiarte v škole so štýlovým outfitom a upriamte na seba pozornosť. S džínsovými šortkami ste skrátka in!