Detské košele

Top filtre
Počet produktov: 816

Detské košele pre drobcov i juniorov

Máte doma budúceho módneho influencera či influencerku? Ak aj nie, dobre padnúce a pohodlné detské košele ocení každé dieťa bez ohľadu na vek či záujmy. Vyberte svojmu zlatíčku fešácku košeľu do škôlky či do školy a nechajte sa inšpirovať rôznorodosťou štýlov, materiálov a farieb.

Detská móda by mala byť pestrá a hravá, no v prvom rade musí byť pohodlná a bezpečná. Detské košele na Zalande spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá na kvalitu a spracovanie, aby mohli byť spokojné nielen deti, ale aj rodičia.

Košele s krátkym rukávom by nemali v šatníku detí chýbať

Sú praktické, pohodlné a dajú sa nosiť k dlhým nohaviciam i k šortkám. Do školy sa hodia jednofarebné modely, zatiaľ čo košele s pestrou grafikou najlepšie ukážu v lete pri mori či na ihrisku. Košele s krátkym rukávom majú rôzne strihy a štýly. Vybrať si môžete model s vykrojeným spodným lemom či s rovným okrajom, alebo košeľu s predĺženým zadným dielom, ktorá zakryje chrbátik aj pri skákaní či behu.

Starším deťom sa isto zapáčia košele imitujúce dospelácku módu. Kárované vzory či pásiky patria medzi módne stálice a pristanú dievčatám aj chlapcom bez rozdielu na vek. Rozkošné košieľky, ktoré sa zapínajú zospodu na cvoky, sú určené najmenším detičkám.

Výhodné balenia po dvoch kusoch a očarujúce súpravy s nohavicami obohatia šatník malých aj starších detí. Košele ušité z denimu či menčesteru sa dajú fantasticky vrstviť a môžu sa nosiť aj ako vrchná vrstva v chladnejších dňoch. Rôznorodosť štýlov ešte viac zvýraznia kontrastné goliere, stojačiky či kapucne, ktoré aj z obyčajnej košele urobia neprehliadnuteľný outfit.

Zaujíma nás budúcnosť detí

Na Zalande nám záleží na tom, v akom životnom prostredí vyrastajú naši najmenší. Preto ponúkame i módu, ktorá je udržateľná a nezaťažuje planétu. Niektoré detské košele sú ušité z látok s najmenej 50%-ným podielom organických materiálov.Tie sa pestujú bez použitia hnojív a pesticídov a sú extra jemné k citlivej detskej pokožke. Či už sa rozhodnete svojmu dieťatku zadovážiť teplú flanelovú košeľu alebo model z jemnej bavlny, vždy sa spoľahnite, že sa jedná o výrobky najvyššej kvality.