Detské nohavice

Top filtre
Počet produktov: 4 329

Pohodlné detské rifle a nohavice z príjemných materiálov

Dobrodružné hry i chvíle v škôlke či v škole deťom spríjemníte, keď im zadovážite komfortné nohavice pohodlného strihu. Dokonalé detské nohavice by nemali tlačiť na brušku ani v rozkroku a mali by byť dostatočne pružné, aby umožnili drobcom bezstarostný slobodný pohyb.

Nohavice v našej ponuke majú strihy prispôsobené detskej postave. Ušité sú z vysokokvalitných materiálov a majú nádherné vzory a farby. Naše zlatíčka si skrátka zaslúžia to najlepšie.

Nohavice, v ktorých sa dá skákať, behať, loziť a objavovať svet

Najmenšie detičky sa budú cítiť najlepšie v nohaviciach s širokým rebrovaným pásom, ktorý na citlivom detskom brušku netlačí a neomína. Bavlna s prímesou elastanu je jemná na pokožku a vďaka širšiemu strihu sa do nohavíc zmestí aj plienka.

Batoľatá, ktoré sa rozhodli spoznávať okolitý svet poleziačky, alebo detičky, ktoré skúšajú prvé krôčky, isto ocenia pohodlné nohavice z teplákoviny, ktoré majú elastický pás so zaväzovaním na šnúrku. Tá sa dá jednoducho upraviť podľa potreby. Teplákové nohavice milujú deti bez rozdielu na vek či pohlavie, pretože sa v nich dá slobodne hýbať, skákať či loziť.

Starším deťom urobíte radosť nákupom klasických nohavicích džínsového typu alebo s farebnými legínami, ktoré sa dajú vynosiť so sukňou, šatami i samostatne. Dostupné sú vo všakovakých farebných odtieňoch a na výber sú aj modely s celoplošnou potlačou.

Zabavte sa spolu vytváraním nápaditých outfitov

Módny vkus detí sa dá formovať už od malička. Aj najmenšie deti sú schopné urobiť rozhodnutie, aké tričko si oblečú k obľúbeným nohaviciam. Vytvárajte spolu originálne módne kreácie a nechajte sa inšpirovať štýlovými modelmi na Zalande.

Okrem dlhých nohavíc na Zalande nájdete aj krátke nohavice, ktoré deti s radosťou vynosia po celé leto. Veľmi obľúbené sú aj rozkošné sety pozostávajúce z nohavíc a topu, alebo viackusové balenia rôznych farieb či vzorov. Naša ponuka nesklame ani najnáročnejších milovníkov detskej módy, a to aj preto, lebo ponúkame i módu udržateľnú. Produkty pochádzajúce z recyklovaných zdrojov a modely ušité z látok s minimálne 50-70 %-ným podielom organických materiálov, nájdete zreteľne označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť.”