Detské plavky

Top filtre
Počet produktov: 1 624

Detské plavky pre deti, čo rastú ako z vody

Je jedno, či je leto alebo nie, detské plavky sa zídu počas celého roka. Ak hľadáte tie správne detské plavky pre svoju ratolesť, na Zalande nájdete stovky produktov najrôznejších prevedení pre deti rôzneho veku. Ponuku môžete prehľadne filtrovať podľa značiek, veľkostí, farebných odtieňov a možno vás poteší, že vyhľadávať možno aj podľa použitých materiálov alebo toho, či je v balení viacero kúskov plaviek. V ponuke nájdete produkty pre všetky ratolesti - aj tie, ktoré rastú rýchlo ako z vody.

Oblečenie do vody

Hľadáte praktické plavky pre malých športovcov, ktorí to myslia s plávaním vážne alebo skôr pre milovníkov vody, ktorí vedia stráviť celý deň na pláži či pri bazéne? Na Zalande nájdete bohatý výber pre chlapcov aj dievčatá. Malých plavcov určite potešia aj pestré dizajny, ktoré sú vďaka takzvaným licencovaným značkám doplnené o známe motívy príbehov z filmových seriálov, obľúbených rozprávok či kníh. Ak si chcete byť istý, že kúpite to pravé - nakupujte online spolu s dieťaťom a vyberte si spoločne to najlepšie. Ponuka je tak bohatá, že vybrať len jedny plavky môže byť najťažšia úloha.

Detské plavky: dôležitý outfit na pláž či do bazéna

Aj detské plavky dokážu byť štýlové a zároveň splnia svoju funkciu. Deti si azda najväčšími milovníkmi vody a vodných športov, a preto sú aj detské plavky prispôsobené pre všetky ich obľúbené letné aktivity. Kúpanie sa v bazéne, na jazere či na pláži alebo aj šantenie na záhrade tieto plavky hravo zvládnu. Dôležité pri tom všetkom je, aby sa ratolesti cítili pohodlne. Aj preto sú tieto produkty často vyrobené z funkčných materiálov, ktoré dokážu rýchlo schnúť a nemajú tendenciu zapáchať. Skontrolujte si pri výbere najmä to, aby nielen dobre vyzerali, ale obsahovali aj kvalitné materiály. V ponuke na Zalande sú aj také detské plavky, ktoré boli vyrobené udržateľným spôsobom - to znamená, že väčšinu materiálov tvoria také, ktoré boli získané ekologickým spôsobom, prípadne recykláciou. Najlepšie na tom je, že sú na nerozoznanie od tých klasických a to sa týka nielen vzhľadu, ale aj funkcionalít.