Ponožky a pančuchy pre deti

Top filtre
Počet produktov: 1 200

Objav veselé ponožky pre deti

Vyber si z jedinečného výberu veselých a pestrofarebných ponožiek pre deti. Aj tvoje najmenšie ratolesti si s pestrou ponukou detských ponožiek na Zalande môžu prísť na svoje. Zalov medzi nápaditými a originálnymi motívmi, ktoré dozaista vyčarujú úsmev nielen deťom, ale aj dospelým.

Deti sú v ustavičnom pohybe.. Detská pokožka je jemnejšia a citlivejšia na vonkajšie vplyvy.Na Zalande nájdeš aj ponožky pre deti so značkou a certifikátom celosvetovej normy pre organický materiál. Stav na detské ponožky, ktoré vydržia dlho a stanú sa obľúbenými doplnkami tvojich najmenších členov rodiny.

Využi tiež výhodu množstevných balení s viacerými pármi detských ponožiek. Ich benefitom je, že každý pár sa líši nielen farbou, ale aj motívom, čím tvoje deti dozaista neomrzia a budú ich nosiť s radosťou.

Na každú príležitosť sa hodia iné typy detských ponožiek

Detské ponožky do tenisiek majú nižší profil. Tak, ako ich obľubujú dospelí, ich majú radi aj deti. Na Zalande nájdeš kotníkové ponožky pre deti v rôznych veľkostiach i farebných kombináciách. No schválne sa ich opýtaj, ktoré sú ich favoritmi.

Samozrejmosťou sú aj všetky sezónne typy - od najtenších až po hrubšie, ktoré detskú nôžku zahrejú aj v zimnom období. Práve do chladivých dní sú vhodné hrejivé detské ponožky z hrubšieho úpletu.

Dievčatká záujmu aj veselé a elegantné podkolienky s dekoráciou v podobe mašličky. Vychutnať si môžu z viacerých farieb a veľkostí. Popritom sú v ponuke aj dievčenské pančuchy pre princezné do chladnejších dní, ktoré zdobí nápis zo strieborných flitrov a v ktorých sa rada zaskvie každá mladá dáma.

Rozšírený výber o detské legíny a legínové sety

V našom sortimente nájdeš aj detské legíny z tkaniny Jersey vyrobenej z 95% bavlny a s elastickým pásom. Zdobené sú potlačou zvieratiek a rozprávkových bytostí, ktoré deti tak veľmi milujú. V obľúbených pančuchových legínach s vysokým sedom si prídu na svoje, nech sa práve venujú skákaniu na trampolíne alebo kotrmelcom.

V ponúkaných setoch pančuchových legín si malé parádnice môžu skombinovať svoje obľúbené pančuchy aj aj s detskými body. Na Zalande toho nájdeš pre mladé dámy i pánov oveľa viac. Daruj im ponožkovú radosť.