Detské svetre a pulóvre

Top filtre
Počet produktov: 6 106

Originálne detské háčkované svetre a pulóvre

Hurá do školy s pohodlnými detskými svetrami a pulóvrami, ktoré ponúkame na Zalande. S rôznymi štýlmi, na našom eshope zaručene nájdete perfektný pulóver pre svoje dieťa. Nenechajte si ujsť svetre od známych značiek s populárnymi dizajnami a moderným nádychom.

Svetre a pulóvre sú perfektné pre jarné,jesené i zimné počasie, preto musia byť z kvalitných materiálov. U nás máme veľkú selekciu svetrov, z materiálov ako jemná a odolná bavlna, alebo aj pevného polyestera. Pokiaľ máte záujem o ekologické produkty vyberte si napríklad z udržateľnej bavlny, vyrobenej z veľkého podielu organických materiálov. Naše udržateľné kusy boli pestované bez syntetických alebo geneticky modifikovaných hnojív a pesticídov, vďaka čomu sa spotrebuje menšie percento vody. Na našom eshope sú dvere otvorené pre dievčatá aj chlapcov rôznych vekových kategórií, od dospievajúcich velkáčov, alebo najmenšie bábätká.

Pulóvre- ako v perinke počas celého dňa

Svetrov a pulóvrov nie je nikdy dosť, najmä keď sa blíži chladné počasie. Preto nikdy nezaškodí prezrieť si na Zalande kvalitné a štýlové svetre. Vďaka našim detailným filtrom si môžete vyselektovať oblečenie, podľa vašej potreby a priority. Napríklad podľa dĺžky rukáva- nájdete dlhé pre zimnejšie počasie, alebo extra krátke, ktoré pripomínajú vestu. Okrem svetrov a pulóvrov v kategórií nájdete aj mikiny s kapucňou alebo kardigány.

Nezabudli sme na jedinečnosť každého dieťaťa, preto je naša selekcia vybraná na základe najnovších trendov a moderných lookov. Deti sa môžu tešiť zo svetrov s potlačou známych postavičiek a hrdinov, s ktorými sa jednoducho musia pochváliť spolužiakom. Pre úplne najmenších máme roztomilé svetríky napríklad so zvieratkami.

So svetrom vkročiť do školských priestorov sebavedomo

Najlepší pocit je vybrať si obľúbený svetrík v ktorom sa cítite aj štýlovo aj pohodlne. Tento pocit môže mať vaše dieťa s výberom z našich kolekcií svetrov a pulóvrov pre deti. Kolekcie na vás čakajú po celý rok, tak sa nemusíte báť toho, že váš favorit by rýchlo zmizol.

Vonku síce môže byť pochmúrne a zima, avšak v zohriatom svetríku zo Zalando je hneď krajší deň. Preto poriaďte svojmu dieťaťu ho ešte dnes.