Tričká a topy pre deti

Top filtre
Počet produktov: 8 400

Štýlové detské tričká a topy

Vyberte pre svoje dieťa moderné tričko, ktoré bude pre neho jedinečné na Zalande. Nechajte svoje dieťa prejaviť svoju osobnosť cez oblečenie a prezrite si z našej ponuky topov a tričiek. Vďaka širokej dostupnosti známych značiek na našom eshope nájdete štýlové tričká, ktoré sú práve in.

Z našej širokej selekcie sortimentov nájdete tričká z kvalitných a spoľahlivých materiálov. Nechajte sa očariť tričkami z materiálov ako jemná bavlna, alebo odolný a pevný polyester. Pridajte sa k nám a vydajte sa na cestu k lepšej a ekologickejšej budúcnosti módneho priemyslu kúpou udržateľného trička. Produkty z bavlny, ktorej výroba zahŕňala veľký podiel recyklovaných materiálov. Pestovanie daných materiálov prebiehalo bez použitia syntetických hnojív a pesticídov, preto spotreba vody bola menšia, ako pri bežnom pestovaní. Produkty na našom eshope sú pre chlapcov aj dievčatá od štandardných veľkostí po väčšie. Pre každú vekovú kategóriu, vyberte si z viacdielnych balení, ktoré sú výhodné.

Vytvorte si cool outfit do školy alebo na leto

Z našej ponuky tričiek a topov nájdete pre svoje dieťa oblečenie na každé ročné obdobie. Prezrite si z našich filtrov podľa dĺžky tričiek a rukávov, s ktorými rýchlejšie nájdete favorita. Rovnako nájdete tričká s golierom, či už dvojitý, alebo aj košeľový.

Na Zalande si dávame záležať na veľkom výbere, avšak dávame priestor najmä kvalite. Vďaka našej spolupráci s veľkými menami máme u nás tričká s potlačmi známych postavičiek, alebo superhrdinov, ktoré si vaše deti jednoducho zamilujú. Na našom eshope narazíte aj na klasické vzory, ako napríklad zvieracia alebo kvetinková potlač.

Dobrodružstvo so zábavnými tričkami pre deti je za rohom

Zalando je spoľahlivým eshopom, keďže máme počas celého roka rôzne kolekcie. Zároveň pridávame veľa noviniek každý týždeň alebo mesiac, aby každý mohol sledovať nové trendy a štýly.

Zoberte svoje dieťa na výnimočnú cestičku módnych štýlov, ktoré sú nestarnúce a večne mladistvé. Jedine na Zalande.