Detské športové oblečenie a produkty s logom pre fanúšikov športových tímov

Top filtre
Počet produktov: 264

Detské športové dresy pre najväčších malých fanúšikov

Nielen dospeláci, ale aj deti milujú športy a mnohé z nich majú svoj obľúbený športový klub. Aj preto nájdete na Zalande samostatnú sekciu pre detské športové dresy s logami a motívmi prestížnych klubov. Sú ich tam desiatky, takže je veľká šanca, že váša ratolesť nájde pre seba to pravé. Ponuku detských športových dresov môžete prehladne filtorvať podľa preferovanej značky, farebných odtieňov či použitých materiálov. Tieto športové dresy sa dajú krásne kombinovať so zvyškom športového outfitu, ale nemusia slúžiť len na fyzické aktivity. Deti si ich môžu obliecť aj k rifliam, teplákom, či krátkym nohaviciam ako efektnej kombinácii pri fandení na štadióne.

Športové topy pre deti od známych klubov

Tieto športové topy pre deti od známych svetových klubov si nájdu miesto v šatníku každého milovníka pohybu. Rodičov pri výbere oblečenia poteší, že na Zalande môžu športové dresy pre deti vyhľadávať aj podľa futbalových klubov, typu goliera či dĺžky goliera. Detaily sú predsa dôležité aj pri takýchto produktoch. Každý malý či veľký fanúšik sa totiž raz za čas túži obliecť do farieb svojho obľúbeného tímu a je jedno, či sa práve hrá zápas alebo nie. Napokon tieto dresy majú aj výborné absorpčné vlastnosti a použité technológie, takže ich oblečú rovnako profesionáli aj amatéri. Tepelný komfort počas najhorúcejších chvíľ doma alebo priamo na ihrisku je dôležitý.

Detské športové dresy pre budúce hviezdy

V sekcii detských športových dresov svieti viditeľne zelený štítok,, Udržateľnosť,,. To znamená, že aj obľúbené športové značky, ktoré sú často najväčšími sponzormi klubov sa snažia tvoriť udržateľnú módu. Ak na Zalande zaškrtnete políčko udržateľnosť, uvidíte len tie športové dresy pre deti, ktoré boli z väčšiny materiálov prípadne kompletne celé vyrobené ekologicky. Hlavnú úlohu v tom hrá polyester, ktorý vie byť mimoriadne elastický, zachováva si dôležité funkcie a pritom je vyrobené z recyklovaných materiálov. Tieto produkty sú tak na nerozoznanie od tých klasických - či už vizuálne alebo funkčne.