Tepláky pre deti

Top filtre
Počet produktov: 144

Do škôlky či na ihrisko sú ideálne tepláky pre deti

Ak by si deti mali vybrať, v akom oblečení je im najpríjemnejšie, isto by si vybrali pohodlné tepláky a teplákové bundy. Dá sa v nich športovať, behať a skákať, a poslúžia aj ako komfortné oblečenie na doma.

Tepláky pre deti na Zalande sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ako je napríklad bavlna či polyester. Niektoré modely majú funkčnú úpravu, ktorú deti ocenia najmä pri športových aktivitách.

Detské teplákové súpravy pre drobcov i staršie deti

Veselá súprava z materiálu piqué je ako stvorená na futbalové tréningy. Tepláky majú elastický pás a elastické manžety, ktoré netlačia a nebránia v pohybe. Tepláková bunda má stojatý golier, zapínanie na zips a je ušitá z priedušného, rýchloschnúceho materiálu.

Do horúcich letných dní sú ideálne detské teplákové súpravy s krátkymi rukávmi a so šortkami zo vzdušnej bavlny. Pre najmenších sú určené modely so zapínaním pri krku, ktoré uľahčujú obliekanie a vyzliekanie. Šortky majú pohodlný elastický pás, ktorý na brušku netlačí.

Tínedžerom urobíte radosť s cool teplákovou súpravou s bundou s priestrannou kapucňou. Je nesmierne pohodlná, a vďaka reflexným prvkom aj praktická. Deti ju využijú na športovom tréningu, ale aj na hodinách telesnej výchovy.

Aj detská športová móda môže byť štýlová

Dôkazom sú modely z našej ponuky, ktoré vynikajú pohodlnými veľkorysými strihmi, kvalitnými materiálmi a atraktivným dizajnom. Tepláky pre deti na Zalande nesklamú ani najnáročnejších rodičov, a deťom spoľahlivo poslúžia hoc aj každý deň. Nezabudnite ich svojmu zlatíčku pribaliť do školy v prírode či do letného tábora, kde tento milovaný kus odevu využije na sto percent. Keďže kvalitných teplákových súprav nikdy nie je dosť, využite príležitosť a zadovážte svojmu juniorovi cenovo výhodné modely v hravých a veselých odtieňoch.

V našej ponuke nájdete aj modely označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť.” Boli vyrobené ekologickým spôsobom z materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Medzi takéto materiály patrí napríklad recyklovaný polyester, ale aj organická bavlna, pri ktorej pestovaní neboli použité nebezpečné pesticídy a hnojivá.