Detská obuv a šľapky do vody

Top filtre
Počet produktov: 364

Detská obuv a šľapky do vody a horúcich dní

Plážové dni si zaslúžia žabky a šľapky, ktoré ochránia pred pálivým pieskom. Na Zalande ponúkame pre deti obuv do horúcich dní na vytvorenie krásnych spomienok letného obdobia. Od známych značiek vyberte pre svoje dieťa žabky, ktoré ho oslovia a s radosťou s nimi vkročí do života.

Značková letná obuv na Zalande je len z kvalitných materiálov. Žabky a šľapky zo syntetiky a textilu, ktoré vydržia dlhú dobu s jednoduchým čistením. Okrem toho ponúkame sandále z vysokokvalitnej imitácie kože, alebo sandále s oderu vzdornou gumou s minimálnou pravdepodobnosťou úrazu. Prezrite si z našej ponuky udržateľných žabiek a sandálov, ktorých kúpou podporíte znižovanie spotreby fosílnych palív. Pre chlapcov a dievčatá, náš výber má rozsah od bábätiek, po deti až dospievajúcich.

Leto plné hry a čvachtania sa v mori

Na našom eshope máme selekciu rôznych druhov letnej detskej obuvi. Napríklad kroksy, ktoré sú veľmi bezpečné, alebo šľapky vhodné do vody. Rovnako okrem plážovej obuvi ponúkame farebné a nádherné sandále na príjemné večerné prechádzky a denné hranie na ihrisku. Na Zalande nájdete žabky a šľapky so zábavnou potlačou, alebo s potlačou populárnych detských postáv, ktoré si deti jednoducho zamilujú.

Okrem vysokej kvality u nás nájdete žabky pre deti v trendy štýle. Jedinečné deti potrebujú jedinečnú obuv, pre vyjadrenie ich farebnej osobnosti. Krôčiky vytvorenia svojho vlastného štýlu začínajú skoro a na Zalande to dobre vieme. Pre dospievajúcich máme žabky pre ich originalitu, ktorá sa už pomaly začína prejavovať, preto na Zalande nekladieme medze kreativite vášmu dieťaťu.

Kvalitné a pohodlné v každom smere

Každé dieťa si zaslúži kvalitu a komfort počas nepríjemne vysokých teplotách. Preto je dôležité zaobstarať mu pohodlné žabky, aby sa netrápilo prehriatím a voľne si behalo s priedušnými topánkami. Či už vaše dieťa preferuje pestrofarebnú obuv, alebo skôr jednoduchú a minimalistickú, na Zalande nájde to práve orechové.

Každé vodné hrádky a stavanie hradu z piesku budú o niečo príjemnejšie. Preto zožeňte svojmu dieťaťu žabky ešte dnes.