Detské remienkové sandále

Top filtre
Počet produktov: 1 734

Detské remienkové sandále na leto aj domácu pohodu

Hľadáte vzdušnú letnú obuv pre deti s otvorenou alebo uzavretou špičkou? Detské remienkové sandále vám určite skvele poslúžia. Okrem viacerých strihov, ich využitie ovplyvňuje najmä materiál, ktorý bol pri výrobe použitý. Napríklad gumené sandále, šľapky alebo crocsy vie vaše dieťa nosiť ako letnú obuv na pláž, ale zároveň mu poslúžia aj ako domáca obuv, či topánky k bazénu. Kožené alebo udržateľné sandále s remienkami sa zase perfektne hodia na letné prechádzky, na ihrisko alebo ako každodenná obuv počas horúcich dní. V ponuke detskej obuvi na Zalande dokonca nájdete elegantné dievčenské sandále, ktoré rozhodne očaria všetky malé princezné.

Vyberte vašim deťom plážové sandále a šľapky na dovolenku

Šľapky, vsuvky či sandále sú obuvou, ktorá je nerozlučne spätá s letnými dovolenkami. Ak sa chystáte do teplých krajín, rozhodne by ste svojim deťom mali zabezpečiť pohodlnú obuv k bazénu či k moru. Gumené šľapky detských značiek ochránia chodidlo pred horúcim pieskom, kamienkami či rozpáleným asfaltom a vaše deti tak budú môcť spokojne kráčať alebo bežať kamkoľvek sa vyberiete. V letnej obuvi im nebude teplo a navyše v nej môžu chodiť aj do vody, pretože vsuvky rýchlo schnú. Sandále využijete aj na prechádzky po dovolenkovej promenáde a vaše deti v nich zažijú nejedno letné dobrodružstvo. Vyberte im preto kvalitné detské sandále s remienkami na Zalande.

Objavte pohodlné, mäkké a hrejivé papuče alebo prezuvky do školy

Sandále a vsuvky vašim deťom perfektne poslúžia aj ako papuče či domáca obuv. Najmä ak sú vyrobené z mäkkých, huňatých a hrejivých materiálov, ktoré sú príjemné na nosenie a rozkošné na pohľad. V zime zároveň nohu ohrievajú a prispievajú k harmonickej domácej pohode. Na Zalande však nájdete aj prezuvky pre deti do školy alebo škôlky. Malé deti potrebujú topánky s uzavretou špičkou, ktoré fixujú chodidlo a podporujú správnu chôdzu. Staršie deti ocenia otvorené sandále s remienkami, ktoré sú pohodlné aj počas celodenného nosenia v škole. Vyberte si zo širokej ponuky detskej obuvi na Zalande a potešte vašich najmenších.