Detské čižmy nad kolená

Top filtre
Počet produktov: 49

Značkové detské čižmy nad kolená v obrovskom online výbere

Zima už klope na dvere a vaše deti opäť vyrástli z minuloročných topánok? Nič sa nedeje, na Zalande nakúpite kvalitnú a pohodlnú obuv pre deti online. Vyberte si zo stoviek detských zimných aj prechodných čižiem z dielne obľúbených či luxusných značiek. Pri každej objednávke máte možnosť vrátenia zadarmo, a preto sa nemusíte obávať toho, či odhadnete správnu veľkosť alebo strih detskej topánky.

Objavte u nás detské čižmy nad kolená, ktoré ochránia vaše dieťa pred chladom, mokrým snehom aj studeným vetrom. V širokej ponuke na Zalande nájdete vysoké čižmy a snehule pre dievčatá aj chlapcov, bábätká, deti aj dospievajúcich tínedžerov. Či hľadáte koženú obuv, zateplené gumáky, snehule alebo udržateľné čižmy, u nás si rozhodne vyberiete. Stavte na roztomilé motívy pre menšie deti alebo trendy čižmičky, ktoré potešia malé princezné aj vašich juniorov.

Zateplené zimné čižmy a snehule pre zdravé detské chodidlá

Nič nie je dôležitejšie ako zdravie, a to rozhodne platí aj pri výbere obuvi. Aby sa totiž mohli nohy a chodidlá vašich detí správne vyvíjať a rásť, potrebujú mať kvalitnú obuv a maximálny komfort pri nosení. Preto vám na Zalande ponúkame výber licencovaných značiek, ale aj barefoot obuvi či jej alternatív. Mäkké a poddajné detské čižmy sú vybavené flexibilnou podrážkou, ktorá udržiava zafixované chodidlo, ale zároveň ponúka dostatočné pohodlie pri chôdzi a behu. Dôležitým aspektom detskej obuvi je tiež nadmerok, ktorý by nemal byť menší ako pol centimetra, ale zároveň väčší ako dvanásť milimetrov.

Nepremokavé topánky na zimu, ktoré budú vaše deti milovať

Aby s detskými čižmami nad kolená boli maximálne spokojní aj rodičia, ponúkame tiež nepremokavé a vetruvzdorné modely. Tie sa tešia veľkej obľube u detí, ktoré sa môžu spokojne hrať v snehu bez toho, aby im premokli nohy. Vyberte si preto aj z bohatej ponuky online detských topánok na Zalande.