Faq | Platby | Platba kreditnou kartou s 3D Secure

Platba kreditnou kartou s 3D Secure

Európske predpisy sa menia, aby bola pre vás platba kreditnou kartou online bezpečnejšia. Pri každej objednávke vytvorenej od 1. januára 2021 môžete byť požiadaní o overenie svojej platby prostredníctvom zabezpečeného procesu 3D Secure. Bude označený podľa typu karty, ktorou platíte, napríklad Visa Secure, Mastercard Identity Check alebo American Express SafeKey.

Čo musím urobiť?

Ak ste tak ešte neurobili, budete si musieť zaregistrovať svoju platobnú kartu pre 3D Secure. Väčšina bánk zvyčajne poskytuje spôsob, ako zaregistrovať svoju kartu online, ďalšie informácie nájdete na webových stránkach svojej banky.

Ak ste sa už v minulosti zaregistrovali do 3D Secure alebo ste túto funkciu už používali, nebudete sa musieť registrovať znova. Vaša banka však mohla zaviesť úplne nový proces na zlepšenie vašich skúseností s platbou. Niektoré banky špeciálne pre tento účel navrhli novú aplikáciu pre smartfóny. Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte svoju banku.

Aby ste mohli jednoducho a bezpečne zaplatiť za svoju ďalšiu objednávku, odporúčame vám pred uskutočnením ďalšej online objednávky aktivovať zabezpečenie 3D Secure.

Čo sa zmení?

Možno ste už boli požiadaní o autentifikáciu pomocou 3D Secure pri platbe online predtým, avšak s novým nariadením prichádza nový proces, ktorý ponúka lepšie zabezpečenie a jednoduchšie spôsoby autentifikácie.


Nemôžete nájsť odpoveď, ktorú hľadáte?
Kontaktujte nás priamo
Chatujte s nami

Sme tu pre vás, aby sme vám poradili prostredníctvom chatu.

Zavolajte nám

Naši špecialisti vám radi pomôžu. Čakacia doba môže trvať až 5 minút.

Pon - Pia: 8:00 - 20:00

Páčila by sa vám zľava 15 %? *

Dostávajte novinky e-mailom

Prihlásiť sa na odber newsletteru od Zalando.sk!

Spravovať vaše preferencie

Čo vás najčastejšie zaujíma?

Pre informácie o tom, ako používame vaše údaje navštívte Oznámenie o ochrane osobných údajov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek bez poplatkov.