Páperové kabáty

Top filtre

Páperové kabáty pre mužov, v ktorých si vychutnáte zimu

Patríte medzi milovníkov zimy a zbožňujete módne trendy? Vyberte si z kvalitných páperových kabátov pre mužov, v ktorých budete vyzerať nielen štýlovo a komfortne, ale chladné dni si doslova vychutnáte.

Športové, elegantné alebo vhodné na prechádzku do mesta - aj také sú pánske páperové kabáty, spomedzi ktorých nájdete na Zalande originálne kúsky rôznych farieb a strihov. Za kvalitnými kabátmi už nemusíte cestovať ďaleko. Stačí sa iba rozhliadnuť a vybrať si, ktorý vám doslova sadne.

Zelená, modrá, sivá, ba dokonca aj biela sú naďalej obľúbenými farbami zimy. Ak máte odvahu, objednajte si žiarivejšie prevedenia s rôznymi doplnkami a nebojte sa odlíšiť.

Páperové kabáty pre mužov, ktorým dominuje spoľahlivosť a originalita

Páperové kabáty pre mužov sú vyrobené v kombinácii nových technológií a starých osvedčených postupov. Výsledkom sú tak kvalitné, originálne a odolné kabáty, ktoré si poradia aj s nízkymi teplotami.

V klasickom strihu kabátov s páperovou náplňou a s dĺžkou nad kolená budete pôsobiť neodolateľne. Ich nosenie je pohodlné, funkčné a o ich praktickosť sa starajú aj nápadité vrecká spolu s kapucňou, čím vám dodávajú módny look.

Športové strihy páperových kabátov pre mužov majú dvojcestný pevný zips, čím vás udržiavajú po celý čas v teple. Ich kapucňa s lemom je odopínateľná a ľahko si ju uložíte do ktoréhokoľvek vrecka.

Páperové kabáty pre mužov, ktoré vás nenechajú chladnými

V pánskych páperových kabátoch na Zalande môžete vyzerať akoby ste prišli z módneho salonu. Mnohé pútajú efektnou potlačou a rôznymi farebnými prevedeniami.

Milujete originalitu a štýl? Objavte strihy s výraznými a veľkými panelovými vreckami na bokoch a s odopínateľnou kapucňou, šnúrkami, lemom či s golierom z nepravej kožušiny a staňte sa neprehliadnuteľným.

Na Zalande nájdete aj teplé elegantné kabáty, ktoré sa klasikou hodia aj k obleku. Nechýba im stojatý golierik a gombíkové zapínanie, čím budete v nich stále šik.