Pánske peňaženky a púzdra na karty

Top filtre
Počet produktov: 851

Peňaženky a držiaky na karty pre mužov: klasika, ktorá nikdy neodíde

Ak existuje jeden doplnok, ktorý so sebou nosíme takmer všade a nedáme naň dopustiť, sú to peňaženky a držiaky na karty pre mužov. Aj v čase, kedy pribúdajú rôzne digitálne peňaženky a platby mobilom zostávajú chlapi verný klasike, ktorou peňaženky a držiaky na karty pre mužov nepochybne sú. Na Zalande ich nájdete najrôznejších prevedení. Vyberať si môžete veľmi jednoducho a to podľa vopred určených kritérií ako napríklad farebný odtieň, použitý materiál, ale dokonca aj podľa toho, či tieto produkty majú podšívku, prípadne na akú príležitosť ich potrebujete.

Pánske púzdra na peniaze a platobné karty nosíme takmer všade

Pre mužov existuje len veľmi málo miest, kam sa nenosia pánske púzdra na peniaze a platobné karty. Platí, že čím častejšie peňaženky a držiaky na karty pre mužov používame, tým rýchlejšie sa môžu opotrebovať. Preto by sme pri výbere mali zamerať našu pozornosť na použité materiály, kde hrá hlavnú úlohu najmä koža, prípadne jej šikovná imitácia. Tieto kúsky nemusia nutne ladiť so zvyškom outfitu, ale býva zvykom, že páni nosiaci formálny outfit si nekúpia športovú peňaženku, ale siahnu po niečom vznešenejšom. Pánske peňaženky vyhotovené z kože naopak krásne a efektne zapadnú do vrecka či tašky všetkým pánom - manažérom, športovcom, rebelom, skrátka komukoľvek, kto má cit pre módne doplnky.

Peňaženky a držiaky na karty pre mužov od kvalitných výrobcov

Ak chceme, aby peňaženky a držiaky na karty pre mužov vydržali dlhšie, než prejde jedna sezóna, pokúsme sa voliť kvalitné materiály, všímajme si prevedenie a tiež sa oplatí vsadiť na také značky, s ktorou už máme pozitívne skúsenosti. Množstvo špičkových výrobcov už dnes dbá aj na udržateľnosť. Ak napríklad na Zalande zaškrtnete políčko udržateľnosti, razom uvidíte najmä tie pánske peňaženky, ktoré boli vyrobené ekologickým spôsobom. V prípade kože je mimoriadne dôležité, aby sa tak dialo, pretože tým chránime našu planétu.