Mokasíny pre mužov

Top filtre
Počet produktov: 178

Mokasíny pre mužov ako obuv na každú príležitosť

Mokasíny pre mužov sú rozhodne dobrou voľbou na skoro každú príležitosť. Pohodlné a dizajnovo zladiteľné skoro so všetkým oblečením. V tomto prípade sa štýlu medze rozhodne nekladú.

Mokasíny pre mužov z našej ponuky sú vyrábané z textilu a kože, alebo jej vysokokvalitnej imitácie. Ide o odolné materiály, ktoré vydržia. Vnútorná podšívka je jemná a príjemná na dotyk, čím vašim chodidlám prinesie nevídané pohodlie.

Táto pánska obuv je povestná svojou štýlovosťou. V našej ponuke nájdete rôzne farebné prevedenia a klasické či modernejšie spracované dizajny. Niektoré modely ešte dopĺňajú detaily ako napríklad šnúrky po obvode topánok či zvieracia potlač.

Komfortné mužské mokasíny zaručia chodidlám pohodlie

S mokasínami pre mužov sa nemusíte báť experimentovať. Sú to veľmi elegantné kúsky, ktoré môžete bez problémov použiť k obleku, ale rovnako s nimi vytvoriť aj zaujímavý ležérny outfit.

Mokasíny pre mužov sa skvelo hodia do teplejších dní. Vďaka ich nižšiemu strihu a priedušným materiálom sú zvyčajne oveľa vzdušnejšie ako väčšina tenisiek. Doprajte svojím chodidlám poriadnu dávku osvieženia.

Našuchovací systém mokasín pre mužov vám s nimi umožní ľahko manipulovať. Jednoducho si ich jedným pohybom nasadíte alebo dáš dole z nôh. Žiadne zložité šnurovanie, ale za chvíľu ste pripravený vyraziť na cestu.

Široký výber štýlovej obuvi

S touto obuvou sa nestratíte na spoločenských udalostiach ani na dobrodružných výletoch s priateľmi po meste. Mokasíny pre mužov sú skvelými kúskami na vytváranie originálnych outfitov plných elegancie či extravagancie.

Správna starostlivosť predĺži ich životnosť, no hlavne vďaka nej budú stále fantasticky vyzerať. Pred ich nosením obuv odporúčame ošetriť vhodným ochranným prostriedkom. Hlavnú pozornosť si bude vyžadovať starostlivosť o povrch.

Na výrobu niektorých modelov pánskych mokasín naši dodávatelia používajú materiály získavané za čo najekologickejších podmienok. Podporujeme tým šetrnejší prístup k vzácnym prírodným zdrojom ako aj zodpovednejšie správanie voči zelenším zajtrajškom našej planéty celkovo.