Otvorené topánky pre mužov

Top filtre
Počet produktov: 1 376

Otvorené topánky pre mužov pre maximálne pohodlie

Užite si poriadnu dávku pohodlia s otvorenými topánkami pre mužov. Letné horúčavy s nimi budú hneď znesiteľnejšie.

Príjemný pocit vašim nohám zaručia kvalitné materiály. Všetkých päť zložiek otvorených topánok – vrch, podšívka, vložka, výplň a podrážka – sú zhotovené z vysoko kvalitných látok. Precíznou prácou vytvorená konštrukcia šlapiek je ľahká a príjemná na dotyk aj s bosou nohou. Preto sa vám bude táto obuv dobre nosiť kľudne aj po celý deň.

Aj tak jednoduché kúsky ako sú otvorené topánky pre mužov vedia byť pekne štýlové. Krásne farebné kombinácie v sebe zahŕňajú eleganciu, hravosť a športového ducha. Niektoré moderné dizajny ešte skrášľujú rôzne nápadité grafiky na priehlavku alebo podrážke.

Skvelá štýlová obuv do letných horúčav

Idete sa osviežiť na kúpalisko? Letné šľapky pre mužov sú perfektným typom obuvi presne na takéto chvíle. Otvorená špička aj päta vám prinesú množstvo sviežosti a pohodlia.

Vďaka jednoduchému navliekaciemu systému si obuv rýchlo nasadíte na nohu. Ešte rýchlejšie si ju dáte dole a šup ho do bazéna! Keď si poriadne zaplávate, otvorená obuv pre mužov vám vyčaruje pohodlie na ceste z kúpaliska alebo do bufetu.

Kvalitná podrážka otvorenej obuvi je pružná a hodí sa aj do členitého terénu. Bez problémov ju využijete na kamenistej pláži, kedy s ňou môžete bezpečne vkročiť do vody.

Široký výber otvorenej obuvi pre každého

Pozrite si našu širokú ponuku otvorenej obuvi pre mužov a užite si to nezameniteľné pohodlie pri jej nosení. Hodí sa k bazénu, ale aj na ležérnu prechádzku mestom či na chatu do lesa.

O tento typ obuvi sa nemusíte extra starať. Je fajn ju občas umyť, najmä ak ste s ňou boli v slanej morskej alebo silne chlórovanej vode.

Niektoré kúsky otvorenej obuvi pre mužov sú dôkazom toho, že uplatniť ekologický prístup sa dá všade. Keďže sú vyrábané z naozaj vysokého podielu recyklovaných materiálov, šetria prírodné zdroje a pomáhajú v boji s nadbytočným odpadom našej planéty.