Designer kabáty pre ženy

Top filtre
Počet produktov: 191

Designer kabáty pre ženy, v ktorých budete určovať trendy

Ak hľadáte do svojho šatníka skutočne unikátny módny kúsok, ktorý vášmu štýlu dodá punc dokonalosti, ste tu správne. Na Zalande nájdete pestrú kolekciu dizajnérskych kabátov od známych módnych značiek. Na výber sú kabáty klasického strihu, ale aj modely s prekvapivým dizajnom.

Luxusný kabát z kože je vskutku nesmrteľný. Vydrží vám celé roky, rovnako ako aj kabát z vysokokvalitnej vlny či bavlny. Modely v našej ponuke majú pohodlné strihy, ktoré lichotia postave a podčiarknu vašu osobnosť.

Dizajnérske dámske kabáty pre úspešné ženy

Dizajnérske dámske kabáty sú ušité zo zmesi vlny a kašmíru, ktoré si budete rada obliekať v zime, na jeseň i v skorú jar. Na golier s chlopňou si môžete pripnúť ozdobnú brošňu, ktorá kabátu prepožičia ešte luxusnejší look. Vybrať si môžete modely s podšívkou či bez.

Dlhé kožené kabáty so zapínaním na gombíky vyzerajú úchvatne rozopnuté i zapnuté. Modely so zapínaním na opasok ešte viac zvýraznia postavu. Na výber sú aj kožené trenčkoty so zapínaním na jeden gombík či kožené kabáty vojenského strihu.

Milovníčkam extravagantnej módy neujde ponuka modelov od mladých dizajnérov.Tieto designer kabáty pre ženy vynikajú netradičnými strihmi a celoplošnou grafikou, ktorá na ulici určite otočí všetky hlavy. Potešte sa s kabátom s originálnym dizajnom, v ktorom budete neprehliadnuteľná.

Kabát ako umelecké dielo

Luxusný kabát ušitý z vysokokvalitných materiálov je hotovým majstrovským dielom. Kožené, vlnené i bavlnené modely perfektne ukážu s vysokými čižmami aj s lodičkami. Zvoľte si k nim zaujímavé doplnky, ako sú šatky či šále a vytvárajte stále nové, neprehliadnuteľné outfity.

Udržateľná móda sa nosí, a preto v ponuke na Zalande nájdete aj kabáty ušité z materiálov pochádzajúcich od výrobcov, ktorí sa v procese výroby správajú voči životnému prostrediu zodpovedne a s úctou. Kožené kabáty označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť” boli vyrobené výrobcami, ktorí sú kontrolovaní a certifikovaní podľa protokolu Leather Working Group.