Designer šortky pre ženy

Top filtre
Počet produktov: 101

Designer šortky pre ženy: leto môže začať

Ak existuje jeden outfit, bez ktorého si nevieme predstaviť leto, potom sú to okrem plaviek určite aj designer šortky pre ženy. Vďaka týmto nohaviciam si môžete letné mesiace užiť na maximum. Ide totiž o jedny z najpraktickejších kúskov oblečenia. Designer šortky pre ženy sa dajú nosiť každý deň - sú univerzálne a štýlové. Presvedčia vás o tom stovky prevedení dostupných na Zalande v sekcii Designer šortiek pre ženy. Vybertete si podľa vašich preferencií ako sú farebné odtiene, výška pásu nohavíc, použité materiály či konkrétna značka. Objednajte tie najvhodnejšie, doplňte svoj šatník a vyrazte v šortkách na párty, k vode, na letnú grilovačku či do mesta s priateľmi.

Designer krátke nohavice pre ženy na bežné i špeciálne príležitosti

Počas letných mesiacov nie je nič jednoduchšie ako siahnuť po designer krátkych nohaviciach pre ženy. Obľúbené sú denimové, avšak vhodné aj z bavlny, viskózy, džerzeju a iných materiálov. Doplňte ich jednoduchým topom, obujte si k nim obľúbené tenisky, nasaďte slnečné okuliare alebo šiltovku a mesto je vaše. Tieto kúsky pre ženy dokážu byť ležérne a hravé zároveň. Jednoducho sú to must-have pre každú dámu, ktorá miluje slnečné počasie a rada nosí vzdušné a krátke nohavice.Tieto gate sa dajú použiť na bežné, ale aj špeciálne príležitosti - kľúč je v použitých materiáloch, farbách a strihoch.

Designer šortky pre ženy z udržateľných materiálov

V teplejších obdobiach roka sú dámske kraťasy vhodné najmä z ľahších a priedušnejších materiálov, v ktorých sa cítite pohodlne a sviežo. Možno však hľadáte šortky do fitka či na cvičenie a aj s tým vám Zalando s radosťou pomôže. Nebojte sa skombinovať tieto športové šortky s obľúbenými funkčnými tričkami či bundou. S takýmto outfitom sa môžete vybrať aj do mesta. Mnohé výrobky v sekcii designer šortiek pre ženy disponujú recyklovanými materiálmi alebo skrátka boli ekologicky vyrobené. To napríklad znamená, že materiály ako bavlna boli vyrobené s veľkým podielom organických materiálov, ktoré sa pestujú bez použitia pesticídov, čím sa spotrebuje o 90% menej vody. Takáto udržateľná výroba pomáha chrániť našu planétu pred vplyvmi globálneho oteplovania.