Designer mokasíny pre ženy

Top filtre
Počet produktov: 126

Designer mokasíny pre ženy sú hitom pre štýlové dámy

Poznáte tie neprehliadnuteľné poltopánky s ľahkým nazúvaním, bez šnúrok zipsov či iných patentov? Áno sú designer mokasíny pre ženy, ktoré sú dlhoročným hitom. Tieto topánky s uzavretou špicou sa inšpirovali tradičnou obuvou severoamerických Indiánov a teraz prichádzajú rok čo rok v nových kreatívnych variáciách. Designer mokasíny pre ženy sa veľmi ľahko nosia a výborne kombinujú s ľahkým letným outfitom. Je to skrátka topánkový hit pre dámy, ktoré majú vybraný štýl. Presne také designer mokasíny pre ženy nájdete aj na Zalande, kde môžete vyberaťz desiatok zaujímavých prevedení, najrôznejších odtieňov, výšky opätku či použitých vzorov.

Designer dámske espadrilky: vkusné topánky na teplé mesiace

Designer dámske espadrilky sú ten vyp topánok, ktoré dámske nohy obľubujú. Sú komfortné, netlačia zúženou špičkou či tenším podpätkom a možno ich kedykoľvek vyzuť, pretože sa nosia ešte jednoduchšie ako také flip flopy. Tieto topánočky pôsobia mimoriadne solídne, takže ich využiteľnosť je veľká. Možno ich nosiť vo voľnom čase, ale aj na formálnejšie podujatia či do práce. Ľahko ich skombinujete ku kratším nohaviciam či šortkám a samozrejme platí, že kreativite sa medze nekladú. Môžete si vyberať z minimalistických štýlov aj extravagantnejších kúskov. Väčšinou však platí, že sú nenápadnejšia a jednoduchšia obuv a skvele tak zapasujú do šatníka, bez nutnosti robiť väčšie zmeny.

Designer mokasíny pre ženy vyrobené s ohľadom na udržateľnosť

Designer mokasíny pre ženy sa väčšinou vyrábajú z kože či semišu a obľúbené sú v hnedých, béžových či bielych farbách. Obľúbený je tiež variant v lesklejšom a lakovanom prevedení. Do vašej pozornosti dávame tiež značky, ktoré sa zameriavajú aj pri espadrilkách na udržateľnú výrobu. Napríklad koža môže pochádzať z ekologickej farmy, kde je zaručený etický a zodpovedný prístup k životnému prostrediu či napríklad syntetika, ktorá môže ľahko vzniknúť recyklovaním materiálu. Tieto faktory sú dôležité pre ochranu našej planéty a kúpou takýchto produktov dávate najavo svoj postoj.