Dámske okuliare s filtrom modrého svetla

Top filtre
Počet produktov: 164
ajdasamec
ajdasamec
Počet produktov: 5

Dámske okuliare s filtrom modrého svetla šetria zrak

Počítačové okuliare, ktoré dokážu filtrovať nepríjemné modré svetlo obrazoviek elektronických zariadení, sú čoraz populárnejšie a vyhľadávanejšie nielen IT profesionálmi, ale aj bežnými užívateľmi elektronických zariadení. Svetlo vyžarujúce z počítačov, mobilných telefónov, tabletov či televízie, nám môže spôsobovať nepríjemné bolesti hlavy a dokonca môže zhoršovať kvalitu spánku.

Na Zalande si vyberte z bohatej ponuky tvarov, materiálov, štýlov a farieb tie pravé dámske okuliare s filtrom modrého svetla pre seba. Pomôžu vám udržiavať prirodzený biorytmus tela po západe slnka a chránia zrak aj pred škodlivým UV žiarením.

Moderné okuliare pre ženy s vyberaným vkusom

Nestarnúce modely s kovovým rámom sadnú dámam každého veku. Väčšinou sú vyrobené z nerezovej ocele. Šošovky so špeciálnou úpravou blokujú a absorbujú časť modrého svetla, ktoré vychádza z obrazoviek mobilov či počítačov, a tak poskytuje úľavu unaveným očiam.

Modely s plastovým rámom sú výrazné a dokážu podčiarknuť osobnosť nositeľky. Na výber sú okrúhle i hranaté modely, ktoré si môžete obmieňať podľa chuti a nálady. Okuliare nie sú len spoľahlivým ochrancom zraku, ale aj pôsobivým módnym doplnkom, ktorý dotvára imidž a dodáva outfitu punc jedinečnosti.

Na Zalande nájdete aj počítačové dámske okuliare, ktoré majú tmavú šošovku a vysoký stupeň UV ochrany. Dajte zbohom suchým a páliacim očiam a zadovážte si skvelé okuliare s modrým filtrom z našej ponuky.

Pozerajte sa na svet zdravými očami

Medzi mnohé benefity okuliarov s filtrom modrého svetla patria aj optimálne zakrivené šošovky, ktoré zabraňujú vysušovaniu očí a uľavia unaveným očným svalom. Zafarbenie obrazu zlepšuje kontrast a špeciálny filter nielen pohlcuje modré svetlo, ale aj zabraňuje nepríjemným odleskom.

Nad kúpou týchto úžasných okuliarov by mali uvažovať nielen dámy, ktoré väčšinu dňa trávia prácou pred obrazovkou, ale aj vášnivé hráčky počítačových hier, ktoré ocenia kvalitné herné okuliare. Majú ľahkú konštrukciu a zlepšujú reakčný čas pri hraní hier. 100% UV ochrana a vynikajúca filtrácia modrého svetla je samozrejmosťou. Mnohé modely majú pružné stranice, ktoré sa prispôsobia veľkosti tváre, aby sadli ako uliate. Dámske okuliare s filtrom modrého svetla sa dajú nosiť bez dioptrií, no do väčšiny rámov sa dajú vložiť dioptrické šošovky.