Pomoc a kontaktDodanie a vrátenie zadarmoPravidlo 30 dní na vrátenie tovaru
faq | Platby | Aké spôsoby platby sú k dispozícii?

Aké spôsoby platby sú k dispozícii?

V Zalando sú k dispozícii štyri spôsoby platby. Podrobnejšie informácie o konkrétnych spôsoboch platby nájdete nižšie.

PayPal

Kreditná karta

Platba vopred

Platba na dobierku

Prečo nie je k dispozícii môj preferovaný spôsob platby?

Je nám ľúto, ak váš obľúbený spôsob platby nie je pri vašej objednávke možný.

Pri niektorých spôsoboch platby v zásade platíme za vašu objednávku vopred a vy nám potom platíte prevodom. Preto sa ubezpečujeme, že každá transakcia je bezpečná pre nás, ale predovšetkým pre vás.

Môže byť jeden alebo dokonca niekoľko dôvodov, prečo pri vašej objednávke nie je k dispozícii preferovaný spôsob platby:

  • Adresa dodania a fakturačná adresa sa nezhodujú.
  • Berieme do úvahy aj náklady na každý spôsob platby. V niektorých prípadoch môže pre nás určitý spôsob platby znamenať vyššie náklady, návratnosť alebo riziká. Prispôsobenie spôsobov platby pomáha znižovať mieru návratnosti, čo je udržateľnejšie a ekonomickejšie.
  • Rovnako ako iné platformy a obchody, aj my používame nezávislé úverové agentúry, ktoré nám pomáhajú hodnotiť váš úverový rating. V niektorých prípadoch vám ich údaje môžu brániť v možnosti platby preferovaným spôsobom (pri niektorých objednávkach).

Upozorňujeme, že náš tím starostlivosti o zákazníkov nedokáže žiadnym spôsobom zmeniť spôsoby platby, ktoré sú vám ponúknuté pri platbe. Z dôvodu zachovania súkromia vašich údajov tiež nemôžeme zistiť, prečo nie je daný spôsob platby k dispozícii.

Ak váš obľúbený spôsob platby nie je k dispozícii, vopred sa za to ospravedlňujeme. Stále budete môcť využívať všetky naše ďalšie služby a môžete si zvoliť jeden z našich ďalších spôsobov platby, pričom všetky sú bezplatné. Pri niektorých objednávkach si vyhradzujeme právo odmietnuť spôsob platby.


Nemôžete nájsť odpoveď, ktorú hľadáte?
Kontaktujte nás priamo
Chatujte s nami

Sme tu pre vás, aby sme vám poradili prostredníctvom chatu.

Zavolajte nám

Naši špecialisti vám radi pomôžu. Čakacia doba môže trvať až 5 minút.

Pon - Pia: 8:00 - 22:00

Páčila by sa vám zľava 15 %? *

Dostávajte novinky e-mailom

Prihlásiť sa na odber newsletteru od Zalando.sk!

Spravovať vaše preferencie

Čo vás najčastejšie zaujíma?

Pre informácie o tom, ako používame vaše údaje navštívte Oznámenie o ochrane osobných údajov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek bez poplatkov.