Faq | Vrátenie tovaru a peňazí | Ako vrátim svoju objednávku?

Ako vrátim svoju objednávku?

Ak vám produkty nesedia, máte 100 dní na to, aby ste svoje nenosené* položky vrátili - ZDARMA.

Pre vrátenie produktov, môžete balík odovzdať na pobočke Slovenskej pošty alebo si môžete dohodnúť vyzdvihnutie zásielky. Pri vrátení tovaru postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

1. Zabaľte produkty, ktoré chcete vrátiť a na balík nalepte pribalený spiatočný štítok. Uistite sa, že odstránite, či prelepíte pôvodný štítok. Ak potrebujete nový štítok, môžete si ho stiahnuť v nasledujúcom kroku.

2. Dajte nám vedieť, ktoré produkty chcete vrátiť tým, že ich registrujete na vašom Zalando účte. Ak potrebujete nový štítok, budete mať možnosť stiahnuť ho v PDF a vytlačiť. Zaplatili ste za vašu objednávku na dobierku? Počas registrácie položiek k vráteniu, uvediete číslo účtu pre bezproblémové vrátenie peňazí.

3. Balík odovzdajte na najbližšej pobočke Slovenskej pošty. Potvrdenie o odoslaní si uchovajte, kým vrátenie kompletne nespracujeme. Ak uprednostňujete vyzdvihnutie vášho balíka k vráteniu, kontaktujte Slovenskú poštu prostredníctvom aplikácie, internetovej stránky alebo telefonicky na čísle 0850 122 413.

Spracovanie vašej vrátenej objednávky môže trvať 14 dní. Vypýtajte si potvrdenie o odosaní a uchovajte ho, kým nedostanete vaše peniaze späť.

*Produkty vyskúšané v pohodlí domova nie sú považované za nosené.

Súvisiace odpovede


Nemôžete nájsť odpoveď, ktorú hľadáte?
Kontaktujte nás priamo
Chatujte s nami

Sme tu pre vás, aby sme vám poradili prostredníctvom chatu.

Zavolajte nám

Naši špecialisti vám radi pomôžu. Čakacia doba môže trvať až 2 minút.

Pon - Pia: 8:00 - 20:00

Páčila by sa vám zľava 15 %? *

Dostávajte novinky e-mailom

Prihlásiť sa na odber newsletteru od Zalando.sk!

Spravovať vaše preferencie

Čo vás najčastejšie zaujíma?

Pre informácie o tom, ako používame vaše údaje navštívte Oznámenie o ochrane osobných údajov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek bez poplatkov.