Šaty

Top filtre
Počet produktov: 18 227
saravida_
saravida_
saravida_·
niquams
niquams
niquams·

Upútajte pozornosť vašou ženskosťou šatami z našej ponuky

Hľadáte štýlové a vzdušné šaty na každý deň? Alebo si večerná akcia vyžaduje niečo elegantnejšie? Či už hľadáte niečo na špeciálnu príležitosť, elegantný a pohodlný kúsok do práce, alebo niečo ženské, ľahké a vzdušné s kvetinovým vzorom či jemnými pastelovými farbami pre letné dni, vaše očakávania sú na Zalande pokryté. V širokej ponuke šiat nájdete stovky najrôznejších štýlov, v ktorej je tak ľahké sa stratiť a tak ťažké vybrať si len jediný kúsok.

Šaty, v ktorých zažiarite už pri vstupe

Správne šaty na večernú udalosť sú tie, z ktorých všetkým prítomným spadne sánka. V našej ponuke na Zalande nájdete množstvo úžasných kúskov, ktoré dokážu dosiahnuť presne tento efekt. Honosné róby na ples, žiarivé koktejlové šaty, oblečenie na rôzne slávnostné príležitosti. Množstvo strihov pre princezné, ale aj pre drsnejšie a odvážne ženy, ešte viac farieb a farebných kombinácií, kde si každá nájde to svoje. Ak patríte medzi ženy, ktoré majú rady nedbalú a nadčasovú eleganciu, určite tu pre seba nájdete aj dokonalé malé čierne, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku. Vaša voľba šiat je odkazom svetu o tom, kto ste, odkiaľ ste prišli a čomu veríte, preto sme si naozaj dali záležať, aby ste mali z čoho vyberať!

Šaty na každý deň

Nielen pre špeciálne príležitosti, ale aj pre každodenné radosti, vychádzky s kamarátkami, drink v piatok večer či dlho očakávané rande. Na Zalande nájdete kúsky naozaj na každý deň a pre každý typ príležitosti. Letné maxi, ktoré v kombinácii s teniskami tvoria mix, ktorý momentálne ťažko niečo dokáže v uliciach miest prekonať. Voľné a pohodlné šaty, v ktorých pocítite absolútnu slobodu. Či priliehavejšie, v ktorých vyzdvihnete svoju ženskosť a ktorá zvýrazní atraktívne krivky, na ktorých ste tvrdo makali vo fitku. To všetko v komfortných a funkčných materiáloch, v ktorých sa počas celého dňa budete cítiť komfortne a príjemne.