Dámske topánky

Top filtre
Počet produktov: 17 576

Štýlové dámske topánky od vašich obľúbených značiek

Malým, ale výrazným dizajnovým doplnkom sú bezpochyby topánky. Či už hľadáte športovú obuv, ležérne vychádzkové tenisky alebo elegantné kúsky k šatám, máme pre vás široký výber riešení. U nás nájdete dámske topánky, ktoré krásne doplnia váš outfit.

Kombinácia kože a textilu niektorých dámskych topánok v osviežujúcom modernom prevedení bude skvelo ladiť k vašim džínsom či podobnému typu nohavíc. Tmavé kožené sandále, do ktorých si pohodlne vložíte bosé nohy, nechajú vyniknúť všetky farebné kombinácie vašich obľúbených letných šiat.

Svetlé členkové dámske topánky spolu s členkovými ponožkami vtlačia každému outfitu neodolateľný šarm športového ducha. Dajte okoliu najavo, že vo vás drieme láska k aktívnemu životu.

Dámske obuv na každodenné nosenie

Mať vo výbave kvalitnú obuv je na nezaplatenie. Zbytočne sa vám neničia chodidlá a prehĺbi sa celkový pocit pohodlia kamkoľvek sa vyberiete. Dámska obuv ponúkaných značiek je vyrobená z kvalitných materiálov, preto sa hodí aj na každodenné nosenie.

Horúčavy vám pomôžu prekonať letné dámske topánky. Ich otvorená špička a priehlavok zabezpečia vetranie vašich chodidiel a tým príjemné osvieženie. Rovnako sieťovinové časti povrchu dámskych tenisiek budú privádzať dostatok čerstvého vzduchu k pokožke. Na extra rýchle obutie a vyzutie využite zapínanie na suchý zips. Niektoré modely členkových čižiem majú navliekací systém.

Kvalita, ktorá sa len tak nezničí

Doplňte váš botník o štýlové kúsky, ktoré perfektne doplnia váš outfit. Zabezpečte vašim nohám komfort a pohodlie na každý deň. Je to jednoduché. Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky.

Jednotlivé kúsky obuvi sú zároveň vyrobené z odolných materiálov, ktoré sa len tak ľahko nezničia. Pri adekvátnej starostlivosti ich výdrž ešte predĺžite o poriadny kus. Niektorú obuv je vhodné pred nosením ošetriť ochranným prostriedkom. Topánky je dobré po intenzívnejšom používaní nechať vyvetrať v exteriéri. V dobe ich nepoužívania je lepšie obuv uložiť do botníka. Nedôjde tak ku zbytočným mechanickým poškodeniam a usádzaniu prachu.