Dámska športová obuv

Top filtre
Počet produktov: 2 512

Dámska športová obuv pre aktívne strávený voľný čas

Akákoľvek športová aktivita sa stáva príjemnejšou v kvalitnej športovej obuvi. Či sa venujete fitness, behu, joge alebo turistike, v správne zvolených funkčných topánkach vám pôjde všetko ľahšie.

Na Zalande si môžete vybrať modely najznámejších športových značiek. Dlhoročné skúsenosti a pokrokové technológie zaručia, že vám obuv pri cvičení prinesie benefity vo forme lepšieho výkonu, ochrany chodidiel a kĺbov, a v neposlednom rade lepší pôžitok z pohybu.

Komfortné dámske športové topánky sú na nezaplatenie

Náročný trek v prírode zvládnete ako nič v teniskách s oderuvzdornou flexibilnou gumenou podrážkou s drážkami. Vďaka priedušnému zvršku zo sieťoviny budú vaše chodidlá svieže počas celého treku a vystužená päta sa postará o optimálnu stabilitu aj na nerovnom teréne.

Doprajte si pohyb na čerstvom vzduchu aj v zimných mesiacoch. Vo vysokých športových topánkach so zvrškom z kože a textilu sa nemusíte báť ani vysokých snehových závejov. Vodotesná úprava zadrží vlhkosť na povrchu a teplá vnútorná syntetická kožušinka zaručí príjemné teplo aj pri nižších teplotách. Protišmyková podrážka vám poskytne stabilitu aj na klzkom či mokrom povrchu, takže si môžete bez obáv užiť prechádzku zimnou krajinou.

Športová obuv s funkčnými vlastnosťami je nepostrádateľná aj pri indoorových športových aktivitách. Crossfitový tréning vo fitku zvládnete ľahšie aj vďaka kvalitným teniskám s chráničmi prstov a s vystuženou pätou. Flexibilné drážky podporia prirodzený pohyb chodidla, aby ste si bez problémov poradili aj s náročnými výpadmi, výskokmi či drepmi.

Na každý šport si vyberte správnu obuv

Na Zalande nájdete modely na golf, trailový beh i tenis. Individuálne potreby každého športu sú starostlivo brané do úvahy pri dizajnovaní akejkoľvek športovej obuvi, preto je ideálne vybrať si topánky na konkrétnu činnosť. Obuv vhodná na trailový beh má napríklad inak upravenú podrážku, ako tenisky na golf. Tie musia mať podrážku so špeciálnymi výstupkami, vhodnú na chôdzu po greene.

Na Zalande si prídu na svoje aj priaznivci udržateľnej módy. Kolekcia obuvi z recyklovaných materiálov je široká a pestrá a nepochybne si z nej vyberie aj najnáročnejší zákazník. Produkty od výrobcov, ktorí pri výrobe používajú recyklovateľné zdroje, sú označené zeleným štítkom “Udržateľnosť.”