Dámske tenisové topánky

Top filtre
Počet produktov: 93

Dámske tenisové topánky na každý povrch

Pre všetky milovníčky tenisu, ale aj ostatných loptových hier máme dobrú správu. Na Zalande existuje špeciálna sekcia, kde možno nájsť najnovšie dámske tenisové topánky najrôznejších štýlov a prevedení, ktorú pravidelne dopĺňame o nové kúsky. Desiatky dámskych tenisových topánok a obuvi vhodnej na tenisové kurty možno tiež filtrovať podľa žiadaných kritérií - overených značiek, vzorov, farebných odtieňov. Objavte vaše nové tenisové topánky a doplňte športový šatník novými kúskami.

Na Zalande môžete nakúpiť dámske tenisové topánky na najrôznejšie povrchy. Či už hrávate tenis na antuke, betóne, umelej podlahe alebo trávniku. Všetky typy obuvi si vyberte z pohodlia domova prostredníctvom webu alebo mobilnej aplikácie, kde sa vám po nastavení veľkosti chodidla prednostne ukážu tie modely, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

Zažiarte na antuke v nových teniskách

Zlaďte váš tenisový outfit s novými dámskymi tenisovými topánkami a dodajte svojej hre novú energiu. Na Zalande si pri dámskych tenisových topánkach môžete vyberať z tradičných farebných odtieňov ako je biela, ružová alebo sivá, no vyskúšať môžete aj menej tradičné tmavšie odtiene - čiernu, zelenú či modrú. Viete tak efektne zladiť topánky so zvyškom svojho športového outfitu.

Dámske tenisové topánky pre profesionálov i amatérskych športovcov

Aké by to boli dámske tenisové topánky, keby neboli nabité funkčnými technológiami? Aj preto majú tenisky v tejto sekcii špeciálnu podrážku. Vrchný materiál je často kombináciou textilu a syntetiky, čo znižuje váhu topánok a efektne dopĺňa ich ostatné funkcie. Tieto tenisky totiž majú aj vystuženú pätu, chrániče prstov a flexibilné drážky. Navyše, vložky do dámskych tenisových topánok sú vyberateľné, kontúrované a osobitne vystužené.

Tenisové topánky od overených výrobcov nemajú tendenciu prehrievať chodidlo. V ponuke na Zalande nájdete takú tenisovú obuv, ktorá pomáha eliminovať vonkajšie vplyvy ako je napríklad teplota vzduchu či vlhkosť. Funkčné materiály sú pri tenisovej obuvi rovnako dôležité ako pri zvyšku športového outfitu. Je dôležité mať garanciu pohodlia aj pri najťažších tréningoch či zápasoch.