Faq | Platby | Platba kreditnou kartou

Platba kreditnou kartou

Akceptujeme nasledujúce typy kariet:

  • Mastercard
  • Visa
  • American Express
  • Maestro
  • Visa Electron

Kedy budú z mojej karty stiahnuté peniaze?

Platba z vašej karty bude zaúčtovaná, až keď objednávka opustí náš sklad. Ak tovar zašlete späť, bude čiastka pripísaná späť na účet vašej karty.

Sú údaje o mojej karte v bezpečí?

Pre vaše pohodlie budú vaše platobné údaje uložené na našom šifrovanom serveri. Informácie o vašej karte sú v našom systéme šifrované pomocou 128-bitovej technológie SSL. Tento vysoký štandard zabezpečenia znamená, že nakupovanie kartou v Zalando je bezpečné a zabezpečené a zaručuje, že k vašim údajom nebudú mať za žiadnych okolností prístup tretie strany.

Autentifikácia 3DS

Náš proces platby používa autentifikáciu 3DS (Verified by Visa a MasterCard SecureCode). Tieto služby poskytujú dodatočné zabezpečenie vášho existujúceho kartového účtu proti neoprávnenému použitiu, keď u nás nakupujete. Ak požadujete podrobnejšie informácie alebo narazíte na problém s procesom autentifikácie, kontaktujte priamo vydavateľa karty. Nad procesom autentifikácie platby bohužiaľ nemáme žiadnu kontrolu, takže vám nebudeme môcť pomôcť pri akýchkoľvek otázkach o autentifikácii.

Súvisiace odpovede


Nemôžete nájsť odpoveď, ktorú hľadáte?
Kontaktujte nás priamo
Chatujte s nami

Sme tu pre vás, aby sme vám poradili prostredníctvom chatu.

Zavolajte nám

Naši špecialisti vám radi pomôžu. Čakacia doba môže trvať až 2 minút.

Pon - Pia: 8:00 - 20:00

Páčila by sa vám zľava 15 %? *

Dostávajte novinky e-mailom

Prihlásiť sa na odber newsletteru od Zalando.sk!

Spravovať vaše preferencie

Čo vás najčastejšie zaujíma?

Pre informácie o tom, ako používame vaše údaje navštívte Oznámenie o ochrane osobných údajov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek bez poplatkov.