Dámske batohy

Top filtre
Počet produktov: 91

Priestranné dámske batohy na šport i voľný čas

Na turistický trek vyraz pripravená na všetko. Premenlivé počasie môže priniesť náhlu prehánku, a preto si nezabudni pribaliť pršiplášť. Netreba zabúdať ani na pitný režim či kvalitné doplnenie energie vo forme jedla. Kam to všetko zabaliť? No predsa do priestranného dámskeho batohu z pevného materiálu, do ktorého sa zmestia všetky nevyhnutné drobnosti, ktoré ti na treku môžu prísť vhod.

Na Zalando nájdeš modely každej veľkosti a štýlu. Na vysokohorskú turistiku siahni po batohoch špeciálne navrhnutých pre turistov, ktoré majú upravené popruhy a stabilnú konštrukciu.

Zbaľ si čo potrebuješ a vyraz za dobrodružstvom

Praktický batoh s integrovanou pláštenkou ťa bude verne sprevádzať na potulkách krajinou. Má pohodlné polstrované popruhy, vrátane hrudného aj bedrového popruhu, ktoré na pleciach lepšie rozložia váhu nákladu a chránia tak chrbticu. Bonusom je vzdušný materiál na zadnej časti, vďaka ktorému sa pod ním nebudeš potiť.

Na Zalando ponúkame aj svieže a praktické batohy, ktoré si obľúbia predovšetkým študentky. Sú dostatočne priestranné, aby sa do nich zmestili učebnice a ostatné školské pomôcky. Batoh z trvácneho nylonu však poslúži nielen ako školská taška, ale aj ako batoh na tréningovú výbavu. Do priestranného vnútorného priečinku sa pomestia tenisky, tepláková súprava aj fľaša s vodou.

Milovníčky netradičného dizajnu isto zaujme exkluzívny model z kože. Zaujme nielen tvarom, ale aj mäkkou bavlnenou podšívkou a zapínaním na magnet. Batoh má priestrannú hlavnú časť a dostatok menších priehradok na nevyhnutné drobnosti.

Outdoorové módne doplnky najvyššej kvality

Na Zalando nájdeš modely nielen na turistiku, ale aj na cyklistiku, basketbal či futbal. Špeciálne upravené batohy sú okrem iného vybavené pršiplášťom či praktickým dvojcestným zipsom. Okrem klasických modelov s dvoma popruhmi na obe ramená ponúkame aj batohy s jedným popruhom, ktorý sa nosí šikmo cez hruď. Kvalitné materiály a majstrovské spracovanie batohov sú zárukou dlhej životnosti a spokojnosti.

Mnohé z ponúkaných modelov boli ušité z recyklovaných materiálov šetriacich životné prostredie. Niektoré kožené batohy pochádzajú od certifikovaných výrobcov, ktorí sa k životnému prostrediu správajú zodpovedne a s úctou. Uži si každý deň naplno s batohmi najvyššej kvality, ktoré ti ponúkame na Zalando.