Pánske obleky

Top filtre
Počet produktov: 3 039

V strede pozornosti s pánskymi oblekmi

Pre dôležité meetingy alebo oslavy, vždy treba do zásoby obleky! Prezrite si z našej ponuky pánskych oblekov len z tých najlepších značiek. Prezrite si z oblekov žiariacich kvalitou a príjemným materiálom, ktorý vás udrží v pohodlí celú noc.

Preferujete jemnú bavlnu na saku alebo košeli, či niečo udržateľné ako odolný recyklovaný polyester? Na Zalande nájdete oblek, sako, oblekové nohavice alebo vestu z rôznych materiálov. Okrem klasických oblekov určite si na našom eshope pozrite skvelé sety k obleku ako napríklad traky alebo motýliky. Rovnako pre tých, čo si hľadajteú košele máme skvelý výber zo známych značiek. Variácie veľkostí ako podľa výšky, alebo možnosti plus-size nájdete tiež vo výbere produktov.

S oblekom vlastníte celý parket

Na našom eshope sa nemusíte báť toho, že by ste nenašli ten správny oblek pre vás. S možnosťou poskladania si vlastného outfitu, prezrite si rôzne oblekové nohavice alebo saká. Vytvorte si práve ten look, ktorý je originálny a jedinečný pre vás. Pokiaľ vám vyhovuje kúpa celého obleku, tak vás nesklameme. Na Zalande máme variáciu oblekov z ktorých vám jeden padne do oka.

Pre najväčších milovníkov parketa a odvážlivcov máme u nás v ponuke rôzne obleky so zábavnou potlačou a dizajnom. Vyberte si z vtipných dizajnov alebo šialene farebných. Ak ste minimalistický zabávač, hoďte na seba jeden z našich trakov pre dokonalý look. Objavte vášho vnútorného párty živla a vydajte sa na parket v nezabudnuteľnom obleku!

Klasické obleky padnú každému

Hľadáte jednoduchú alebo farebnú kravatu? Obzrite si poriadne rôzne kravaty alebo motýliky na Zalande, ktoré budú pre vás to pravé orechové. Vytvorte si jednoduchý a klasický look z príjemného a kvalitného materiálu, presne podľa vášho gusta. Pekné a uhladené obleky vás pripravia na každú formálnu aj príležitostnú akciu.

Osud vášho outfitu je jedine vo vašich rukách a na našom eshope vám radi pomôžeme. Tak čo to bude- zábavná potlač alebo klasika?