Detské obleky a saká

Top filtre
Počet produktov: 141

Detské obleky a saká na slávnostné príležitosti

Špeciálne spoločenské udalosti si vyžadujú formálnejšie oblečenie, v ktorom deti budú nielen dobre vyzerať, ale sa aj dobre cítiť. V našej bohatej ponuke formálneho oblečenia pre deti si vyberú tínedžeri i najmenšie detičky. Obleč svoje zlatíčko do skvelo padnúceho obleku a vychutnaj si pozitívne reakcie všade, kam prídete.

Saká a obleky pre deti na Zalando vynikajú kvalitným spracovaním a špičkovými materiálmi. Modely nie sú len zmenšeninou dospeláckych oblekov, ale sú prispôsobené detskej postave. Sú vhodné na rodinné oslavy, svadby či školské podujatia.

Elegantný v každom veku

Módny vkus sa dá formovať už od útleho detstva, a preto na Zalando ponúkame rozkošné súpravy aj pre najmenšie detičky. Sako zo zmesi polyesteru a viskózy nebude vďaka dobrému strihu nikde tlačiť a nechá malému elegánovi priestor na voľný pohyb. Ku tmavomodrým či čiernym sakám dolaď košeľu v bielej farbe, alebo siahni po košeliach pestrejších farieb.

V šatníku mladých džentlmenov oblek nesmie chýbať. Ak sa ti zdajú byť tmavé obleky príliš seriózne, siahni po modeloch s celoplošným vzorom, v ktorom bude tvoj malý muž hviezdou každého podujatia. Súčasťou niektorých oblekov sú i kravaty, ktoré outfit vhodne dopĺňajú.

Štýlové saká sa dajú nosiť s oblekovými nohavicami, no fantasticky ukážu aj s džínsami. Na Zalando nájdeš oblekové nohavice pohodlného strihu, v ktorých sa deti budú cítiť skvelo a sebavedome. Saká sa dajú kombinovať s košeľou či tričkom, podľa toho, na akú príležitosť budú použité.

Saká a nohavice pre najmenších

Modely v našej ponuke vynikajú nadčasovým dzajnom a sú zhotovené z materiálov najvyššej kvality. Oblekové nohavice z kombinácie bavlny a viskózy držia tvar a nekrčia sa, rovnako ako aj modely z polyesteru s prímesou viskózy a elastanu. Saká s jedným či viacerými gombíkmi majú príjemné a vkusné podšívky, a taktiež vrecká, do ktorých sa zmestí vreckovka či mobil.

Niektoré detské saká z našej ponuky sa dajú nosiť aj ako vrchná vrstva na sveter, mikinu či košeľu. Taktéto teplé modely z vlny zahrejú v chladnejších dňoch chlapcov i dievčatá. Detské obleky a saká na Zalando sú najlepšou voľbou vždy, keď chcete urobiť dojem.