Designer móda pre deti

Top filtre
Počet produktov: 2 065

Hravá a originálna designer móda pre deti

Deti sa chcú v oblečení predovšetkým dobre cítiť, no starším deťom záleží aj na tom, ako v ňom budú vyzerať. Na Zalande deťom ponúkame hravú a originálnu módu na každodenné nosenie, aj výnimočné kúsky ako stvorené na špeciálne príležitosti, ako sú napríklad svadby či prvé sväté prijímanie. Doprajte svojmu zlatíčku to najlepšie, čo ponúka detská móda, a vyberte z bohatej ponuky na Zalande modely, v ktorých sa budú cítiť fantasticky najmenšie detičky aj tínedžeri.

U nás nájdete nielen oblečenie pre staršie deti, ale aj pre dojčatá a batoľatá. Odevy sú ušité z príjemných látok, ktoré nedráždia citlivú detskú pokožku. Na Zalande nám záleží na zdraví detí, a preto ponúkame len výrobky od renomovaných výrobcov detskej módy.

Dizajnérske oblečenie pre deti, ktoré si drobci zamilujú

Jemné dupačky ušité z organickej bavlny najmenším deťom poslúžia nielen ako pyžamko, ale aj ako pohodlný odev na celodenné nosenie. Najmladším deťom bude pohodlne v jemných vzdušných materiáloch, ako je napríklad bavlnený úplet, ktorý netlačí a dobre sa udržiava.

Batoľatám a deťom predškolského veku bude najlepšie v komfortných teplákoch, legínsach a tričkách. V chladnejších mesiacoch ich zahrejú izolované overaly a teplé svetre či mikny. Dizajnérske oblečenie pre deti je nielen atraktívne, ale predovšetkým je nesmierne kvalitné a spoľahlivé, aby mohli deti nerušene objavovať svet.

Dospievajúca mládež má o móde a obliekaní vlastné predstavy, ktoré sa nie vždy zhodujú s predstavami rodičov. V našej ponuke však nájdete zaujímavé kúsky, ktoré zaujmú tínedžerov, a zároveň splnia prísne požiadavky rodičov.

Módny vkus sa buduje odmalička

Cit pre módu je niečo, čo sa treba naučiť a rozvíjať. Už od útleho detstva môžeme deťom vštepovať módny vkus, a to napríklad aj tým, že ich budeme obliekať do oblečenia najvyššej kvality. Dizajnérske kúsky na Zalande vynikajú skvelými strihmi, špičkovými materiálmi a dizajnom, ktorý zaujme už na prvý pohľad.

Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá, a preto je nutné venovať pozornosť materiálom, z ktorých sú detské odevy ušité. Pre našich najmenších ponúkame aj oblečenie, ktoré pochádza z ekologických materiálov, medzi aké sa radí napríklad organická bavlna. Pri jej pestovaní neboli použité nebezpečné chemické látky a bolo spotrebované menšie množstvo vody. Takéto výrobky nájdete označené zeleným štítkom s názvom “Udržateľnosť.”