Detské baleríny

Top filtre
Počet produktov: 438

Krásne detské baleríny rozveselia každé dieťa

Veselo vykročiť do školy s novými balerínami je pekná predstava, ale na Zalande realitou. Ešte dnes si prezrite krásne a originálne baleríny pre vaše dievčatko, alebo aj chlapčeka. Variácia značiek u nás je široká, ktoré sú známe svojou kvalitou a štýlom.

Materiál je dôležitou súčasťou obuvi, preto máme pre vás len tie najlepšie. Doprajte svojmu dieťaťu baleríny z textilu a syntetiky, ktoré sú klasickým výberom materiálu pre obuv. Rovnako ponúkame ekologický variant balerín z textilu a syntetiky, ktoré boli vytvorené z vysokého percenta recyklovaných materiálov. Výber balerín máme pre každý vek, čo znamená pre bábätká, deti aj pre dospievajúcich.

Lesknúce baleríny na rôzne príležitosti

Má vaše dieťa významné školské predstavenie, alebo sa chystáte na svadbu? Baleríny sú skvele využiteľné na rôzne formálne udalosti, kde baleríny vytvoria pekný dojem. Okrem toho nájdete u nás baleríny aj na iné príležitosti, ako napríklad na detskú party, alebo na doma balerínkové papučky a prezuvky. Na ďalšiu detskú tancovačku a oslavu pride vaše dieťa v luxusných balerínach a zažiari.

Baleríny sú skvelé na jarné dni do školy, kde sa môže kamarátom s nimi pochváliť. Baleríny na našom eshope sú s remienkom, alebo bez podľa vašej preferencií. Pre veľké slečny ponúkame baleríny s malým opätkom, alebo aj na platforme. Štýly balerín, ako napríklad s trblietkami a leskom, prinesú úsmev na tvári každému dievčatku. Ponúkame aj baleríny, ktoré si vaše dieťa môže dať aj na narodeninovú oslavu, kde sa môže nimi vynachváliť u dospelých aj rovesníkom.

Vykrúcať sa v balerínach ako princezná na bále

Koľko detí snívalo o tom, že by raz bolo princeznou na bále, ktorá sníva o veľkom kráľovstve? Môže sa na to hrať s novými balerínami, s ktorými vaše dieťa bude mať pocit, že je krásnou princeznou s veľkými snami.

Preto pozvite rozprávkového ducha do svojho domu s kúzelnými balerínami. Objednajte jeden pár pre svoju princeznú ešte dnes.