Detské poltopánky

Top filtre
Počet produktov: 563

Detské poltopánky z dielne najobľúbenejších detských značiek

Už poznáte chodidlo vášho dieťaťa a viete, aký strih topánky mu sedí? Výborne, pretože na Zalande nájdete široký výber tých najobľúbenejších detských značiek obuvi dostupných online. Ak však hľadáte prvé topánočky alebo chcete deťom vyskúšať niečo nové, pokojne im objednajte poltopánky zo Zalanda. V prípade, že vašim deťom nesadnú, môžete ich do 30 dní vrátiť úplne zadarmo. Vo výbere poltopánok u nás objavíte klasické, športové, luxusné aj barefoot značky, ktoré sa vyznačujú maximálnou flexibilitou podrážky, čím pripomínajú chôdzu naboso. Vyberte vašim deťom topánky, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám na Zalande.

Nízke topánky pre deti na prechodné obdobie

Poltopánky patria k povinnej výbave na jar, leto, ale aj jeseň, a preto sa dá povedať, že sa vašim deťom zídu celoročne. Ich výhoda je v tom, že deťom umožňujú hýbať sa, behať, skákať a športovať bez obmedzení. Nízka členková topánka fixuje chodidlo, ale neblokuje ho v pohybe, vďaka čomu sú poltopánky obľúbenou detskou obuvou. Na Zalande nájdete plátené poltopánky, ale aj nízke športové tenisky, ktoré deti využijú v lete na ihrisku, na záhrade alebo na dovolenke či pri športe. Bývajú maximálne priedušné, aby sa v nich noha nepotila, ale zároveň ju chránia pred športovými zraneniami, ale aj pri hre vonku alebo v prírode.

Široký výber detskej obuvi pre zdravé nôžky na jednom mieste

Či hľadáte dievčenské alebo chlapčenské poltopánky, na Zalando sa môžete spoľahnúť. V širokej ponuke detskej obuvi nájdete presne to, čo hľadáte. Navštívte Zaland a filtrujte obuv podľa vašich požiadaviek. U nás kúpite rôzne veľkosti, značky, ale aj strihy topánok za skvelé ceny. Vyberte si z rady kožených, plátených alebo udržateľných kúskov pre vaše deti. Objavte tenisky, ktoré sa vaším deťom budú hodiť k väčšine outfitov, alebo sa nechajte uniesť roztomilými vzormi, potlačou, motívmi či farbami detských topánok. Doprajte vašim deťom to najlepšie pre vývoj zdravej nôžky a nakúpte online na Zalande.