Detské žabky

Top filtre
Počet produktov: 115

Rozkošné detské žabky k moru či ku bazénu

Deti sa nevedia dočkať prázdnin aj kvôli chvíľam stráveným pri vode. Decká každého veku milujú šantenie pri bazéne či rodinné chvíle pohody na pláži pri mori. Aby si tieto momenty mohli užiť naplno, potrebujú vhodnú obuv, ktorá sa jednoducho obúva a vyzúva, a ochráni ich pred pošmyknutím či horúcim pieskom.

Detské žabky sú na leto ideálne. Na Zalande ponúkame veselé modely s motívmi obľúbených animovaných postavičiek, či žabky s obrázkami superhrdinov, ktoré uchvátia predovšetkým mladšie deti. Tínedžerom sa isto zapáčia modely v pestrých farbách, ale aj žabky v zemitých odtieňoch.

Detské našuchovacie šľapky ako základ prázdninovej výbavy

Či už sa s rodinou chystáte na dovolenku ku moru alebo na predĺžený víkend pri jazere, nezabudnite deťom pribaliť pohodlné detské našuchovacie šľapky. Mnohé modely sú vyrobené zo syntetického materiálu, ktorý rýchlo schne a je príjemný na nosenie. Gumená podrážka je bezpečná aj na vlhkom povrchu v okolí bazéna.

Na Zalande okrem modelov zo syntetických materiálov ponúkame aj detské žabky vyrobené z kože. Sú veľmi jemné na pokožku a chodidlo sa v nich nepotí. Takéto modely majú anatomicky tvarovanú vložku, ktorá ochráni vyvíjajúce sa detské chodidlo.

Niektoré modely majú aj nastaviteľný zadný remienok okolo päty. Takéto modely môžu mať zapínanie na suchý zips alebo na pracku.

A leto sa môže začať!

V letných topánkach s otvorenou špičkou bude deťom príjemne aj počas najhorúcejších dní. Modely zo syntetiky sú ľahké a trvácne. Niektoré modely majú stielky navrhnuté tak, aby odvádzali pot. Modely s anatomickou stielkou rozložia pri chôdzi záťaž a chránia tak chodidlá. Sú určené aj na celodenné nosenie.

Na Zalande nájdete i detské žabky vyrobené ekologickým spôsobom. Modely označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť” boli vyrobené s najmenej 20 %-ným podielom inovatívnych biologických alternatív fosílnych palív. Môžu mať až 20%-ný podiel rastlinných materiálov, ako je napríklad kukurica či bioacetát. Tým sa pomáha znižovať dopad výroby na životné prostredie. Užívajte si spoločné chvíle rodinnej pohody na čistých plážach a v čistučkom mori s udržateľnými produktami z našej ponuky.