Detské doplnky

Top filtre
Počet produktov: 2 537

Detské doplnky na veselé dobrodružstvá v lete aj v zime

Hľadáte čiapky, šály, ruksaky, tašky, šperky alebo ďalšie drobnosti pre svoje deti? Navštívte Zalando, kde nakúpite všetky potrebné doplnky pre deti online a na jednom mieste. Objavte dizajnové, originálne a kvalitné príslušenstvo a maličkosti, ktoré spravia radosť vášim deťom. Vyhrajte sa s dievčenskými outfitmi a ozvláštnite ich roztomilou čiapkou, klobúkom alebo šperkami. Každú malú princeznú určite potešia gumičky, sponky do vlasov, čelenky alebo ďalšie šperky. Pre chlapcov vám zase ponúkame štýlové šiltovky a opasky, hodinky či kravaty. V bohatej ponuke detských doplnkov na Zalande nájdete naozaj všetko, po čom vaši najmenší túžia.

Klobúky, čiapky a šiltovky na leto, prechodné obdobie aj zimu

Či je leto alebo zima, chrániť zdravie vašich detí musíte stále. V lete pred páliacim slnkom, na jeseň pred vetrom či dažďom a v zime pred mrazom a chladom. Na Zalande preto nájdete rôzne čiapky, klobúky, šiltovky, čepčeky a ušianky podľa ročného obdobia. V lete si u nás vyberiete zo širokej ponuky šiltoviek a klobúkov aj s ochranou UPF, na jar vás potešia tenké čiapočky z bavlny alebo úpletu. Výber jesenných a zimných čiapok poskytuje množstvo hrejivých materiálov ako vlna, merino alebo rôzne zateplené a nepremokavé čiapky. K nim bez problémov nájdete aj vhodný šál, rukavice alebo rovno set doplnkov pre deti. Nezabudnite ani na slnečné okuliare, ktoré sa vašim deťom zídu počas letnej dovolenky, ale aj zimnej turistiky.

Školské tašky aj ruksaky do škôlky či na výlet

Túži vaše dieťa po ruksaku s bagrom, princeznou alebo huňatým mackom? Nemajte strach, v ponuke školských tašiek a ruksakov na Zalande nájdete štýlové aj rozkošné kúsky od výmyslu sveta. Hravé vzory a farebné motívy pre najmenších, ale aj trendy ruksaky do školy pre starších či tínedžerov. Vyberte si z množstva luxusných, športových aj licencovaných detských značiek doplnkov, ktoré potešia vaše malé aj väčšie deti.