Detské doplnky

Top filtre
Počet produktov: 3 611

Detské doplnky na veselé dobrodružstvá v lete aj v zime

Hľadáš čiapky, šály, ruksaky, tašky, šperky alebo ďalšie drobnosti pre svoje deti? Navštív Zalando, kde nakúpiš všetky potrebné doplnky pre deti online a na jednom mieste. Objav dizajnové, originálne a kvalitné príslušenstvo a maličkosti, ktoré spravia radosť tvojim deťom. Vyhraj sa s dievčenskými outfitmi a ozvláštni ich roztomilou čiapkou, klobúkom alebo šperkami. Každú malú princeznú určite potešia gumičky, sponky do vlasov, čelenky alebo ďalšie šperky. Pre chlapcov ti zase ponúkame štýlové šiltovky a opasky, hodinky či kravaty. V bohatej ponuke detských doplnkov na Zalando nájdeš naozaj všetko, po čom tvoji najmenší túžia.

Klobúky, čiapky a šiltovky na leto, prechodné obdobie aj zimu

Či je leto alebo zima, chrániť zdravie svojich detí musíš stále. V lete pred páliacim slnkom, na jeseň pred vetrom či dažďom a v zime pred mrazom a chladom . Na Zalando preto nájdeš rôzne čiapky, klobúky, šiltovky, čepčeky a ušianky podľa ročného obdobia. V lete si u nás vyberieš zo širokej ponuky šiltoviek a klobúkov aj s ochranou UPF, na jar ta potešia tenké čiapočky z bavlny alebo úpletu. Výber jesenných a zimných čiapok poskytuje množstvo hrejivých materiálov ako vlna, merino alebo rôzne zateplené a nepremokavé čiapky. K nim bez problémov nájdeš aj vhodný šál, rukavice alebo rovno set doplnkov pre deti. Nezabudni ani na slnečné okuliare, ktoré sa k tvojim deťom zídu počas letnej dovolenky, ale aj zimnej turistiky.

Školské tašky aj ruksaky do škôlky či na výlet

Túži tvoje dieťa po ruksaku s bagrom, princeznou alebo huňatým mackom? Nemaj strach, v ponuke školských tašiek a ruksakov na Zalando nájdeš štýlové aj rozkošné kúsky od výmyslu sveta. Hravé vzory a farebné motívy pre najmenších, ale aj trendy ruksaky do školy pre starších či tínedžerov. Vyber si z množstva luxusných, športových aj licencovaných detských značiek doplnkov, ktoré potešia vaše malé aj väčšie deti.