Detské ruksaky a tašky

Top filtre
Počet produktov: 492

Štýlové aj funkčné, to sú detské ruksaky a tašky na Zalande

Na školské potreby, na tréningovú výstroj, na turistiku, či len tak, na voľný čas. Detské ruksaky a tašky, ktoré nájdete v našej širokej ponuke na Zalande, pomôžu vášmu dieťaťu poniesť so sebou všetko potrebné spoľahlivo a v štýle, ktorý pre je každý jeden kúsok u nás typický .Sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, detské ruksaky a tašky v našej ponuke sú vyrobené v rôznych veľkostiach a objemoch, farbách, dizajnoch a štýloch. V prevedeniach pre chlapcov, dievčatá, ale aj unisex modely pre každého. Urobili sme naozaj všetko preto, aby si z našej ponuky mohol vybrať úplne každý, bez ohľadu na to, ako náročný má vkus a požiadavky.

Ruksaky a tašky, na ktoré sa môžete spoľahnúť

V ponuke detských ruksakov a tašiek nájdete rôzne typy pre rôzne využitia. Okrem štýlových klasických batohov, ideálnych pre školské knižky či tréningový outfit, u nás nájdete aj stále populárnejšie plážové tašky, elegantné kabelky pre mladé dámy, ladvinky, ktoré sú obrovským trendom a oveľa, oveľa viac. To všetko v prevedeniach, ktoré vydržia väčší náklad, s nenápadnými prvkami ako sú napríklad výstuže v ramenách, ktoré zabezpečia komfort pri nosení, bez ohľadu na to, ako veľmi je taška naložená. Väčšinu kúskov v našej ponuke detských ruksakov a tašiek si vie dieťa navyše veľmi jednoducho prispôsobiť tak, ako to má rado, aby bolo nosenie naozaj čo najpohodlnejšie. Nechýbajú ani praktické detaily ako sú držiaky na fľašu, špeciálne priehradky a iné.

Štýl, ktorý budú deti milovať

V našej ponuke detských ruksakov a tašiek nájdete kúsky v podaní známych svetových módnych a športových značiek, ktoré vedia, ako kvalitnú tašku nielen vyrobiť, ale aj nadizajnovať. Preto nie je jedna taška ako druhá a nájdete tu celú škálu najrôznejších kreatívnych prevedení, od odvážnych, cez čisté a minimalistické línie, až po hravé a veselé dizajny, prispôsobené pre zvedavú detskú dušu.