Detské kabelky

Top filtre
Počet produktov: 151

Detské kabelky pre mladšie i staršie deti

Objavte na Zalande pestrú ponuku detských kabeliek najrozličnejších tvarov, farieb a štýlov a vyberte svojmu zlatíčku model, ktorý bude praktickým pomocníkom a štýlovým módnym doplnkom v jednom. Kabelky z našej ponuky vynikajú nadčasovým dizajnom a sú vyrobené z kvalitných trvácnych materiálov.

Detské kabelky zaujmú hravým dizajnom, ktorý deťom dodá šmrnc a štýl. Detské kabelky vhodne doplnia neformálne outfity, no v ponuke nájdete aj modely, ktoré sa hodia aj na formálnejšie spoločenské udalosti.

Tašky a kabelky pre najmenších

Detské kabelky na Zalande majú rôzne tvary a veľkosti. Menšie kompaktnejšie modely so zapínaním na zips bezpečne uschovajú smartfón, peňaženku i balíček vreckoviek. Do väčších rozmerov sa okrem bežných maličkostí vojdú aj zošity či fľaša s vodou.

Medzi deťmi sú mimoriadne obľúbené tašky cez plece v tvare zvierat, alebo modely s motívmi obľúbených rozprávkových postavičiek. Takéto detské kabelky isto ocenia mladšie deti, no nepohrdnú nimi ani tínedžeri. V našej ponuke tiež nájdete atraktívne taštičky na desiatu či obed, ktoré zaujmú chlapcov i dievčatá každého veku.

Veľmi obľúbené sú aj tvz. ľadvinky, ktoré sa dajú nosiť opásané okolo pása, ale aj krížom cez hrudník. Hoci sú kompaktnejšej veľkosti, sú dostočne priestranné na to, aby sa do nich zmestili doklady, mobil či slnečné okuliare. Vyberte svojmu zlatíčku model z trvácneho a pevného polyesteru, ktorý ma jednoduché zapínanie na rýchloupínaciu plastovú pracku a nastaviteľnú dĺžku pásu.

Vkusné, hravé aj originálne

Detské kabelky na Zalande vynikajú vkusným dizajnom s hravými prvkami. Niektoré modely určené pre staršie deti majú elegantný dizajn, no v našej ponuke nájdete aj jedinečné kúsky s originálnymi prvkami, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Malým školákom sa isto zapáčia atraktívne školské sety, ktoré okrem tašky obsahujú aj praktické vrecúška, púzdra či peračník.

Niektoré z modelov nájdete označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť.” Znamentá to, že tieto produkty boli vyrobené s najmenej 70 %-ným podielom recyklovaných materiálov. Medzi takéto materiály patrí napríklad recyklovaný polyester, vďaka ktorému sa darí eliminovať množstvo plastového odpadu v prírode.