Darčeky pre deti

Top filtre
Počet produktov: 1 326

Darčeky,oblečenie pre deti, ktoré potešia najmenších aj ich rodičov

Narodenie dieťaťa, krst či narodeniny sú ideálnymi príležitosťami poobzerať sa po vhodnom darčeku, ktorý bude nielen pekný, ale aj praktický. Na Zalande nájdete rozkošné darčeky pre deti, ktoré majú štýl, sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a potešia detičky aj rodičov.

Vybrať si môžete roztomilé detské súpravy, hebké deky, ale aj hračky, topánočky či dojčenské fľaše a cumlíky. Vyrobené sú z nezávadných materiálov vhodných aj pre najmenšie deti a spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá kvality. Na Zalande ponúkame prekrásne darčeky pre deti, ktoré majú hravý a nadčasový dizajn.

S obľúbeným plyšákom pôjde zaspávanie ľahšie

Rozkošné mäkké hračky z bezpečných materiálov spríjemnia drobčekom chvíle zaspávania. Zvieratká či rôzne iné hravé motívy hračiek budú ozdobou detskej izby a isto sa stanú obľúbenými spoločníkmi nielen vo chvíľach odpočinku, ale aj pri detských hrách.

V našej pestrej ponuke produktov pre najmenších nájdete aj mimoriadne praktické vaky na spanie, ktoré udržia deti v teple po celú noc. Deti v nich budú spokojne spinkať a rodičom odpadne starosť, či sa ich drobček zase neodkopal. Na Zalande ponúkame zateplené modely, ale aj vaky ušité z ľahkých materiálov, ktoré sú ideálne na použitie v teplejších mesiacoch.

Dupačky a bodíčka na cvoky tvoria základ šatníka bábätiek i batoliat. Vyrobené sú väčšinou z príjemnej bavlny, ktorá je jemná a nedráždi citlivú detskú pokožku. Vybrať si môžete nielen samostatné kusy, ale aj výhodné viackusové balenia. Nádherné hravé motívy a nežné farby modelov vás očaria už na prvý pohľad.

Darčeky, ktoré sú pekné i praktické

Zdravý telesný vývoj dieťatka sa dá podporiť rôznymi spôsobmi. Hracie deky a hrazdičky rozvíjajú zrak, hmat, sluch a tiež motorické schopnosti a koordináciu. Vyrobené sú z materiálov najvyššej kvality a majú veselý, hravý dizajn, ktorý bude najmenších motivovať ku obracaniu, lezeniu či uchopovaniu.

Na Zalande nájdete darčeky od výmyslu sveta. Mnohé sú dokonca vyrobené z ekologických materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Produkty označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť” boli vyrobené napríklad z eko bavlny, alebo z materiálov získaných zo zodpovedného lesného hospodárstva.