Detské klobúky, čiapky a šiltovky

Top filtre
Počet produktov: 924

Detské čiapočky,čiapky,klobuky- štýlové kúsky

Malé deti niekedy nie je ľahké presvedčiť o tom, že detské čiapočky sú pre nich to pravé. Avšak ak sa spoja hravé dizajny, nenútený štýl a pekné farby, detské čiapky sa razom stanú najlepšími priateľmi azda každého dieťaťa. Ktoré sú teda „in“? Na Zalande nájdete v tejto oblasti novinky od najobľúbenejších, ale aj menej známych výrobcov a značiek. Všetko si môžete prehľadne pozrieť na Zalande alebo v mobilnej aplikácii, kde vďaka filtrom vyberáte aj podľa materiálu, farebných odtieňov a dokonca aj podľa licencovaných značiek.

Pohodlie a krásne motívy pre celoročné dobrodružstvá

Pokrievky hlavy sú tu už od nepamäti. Mnohé z nich, ako šiltovky, klobúky, ale aj detské čiapočky majú svoju dlhoročnú históriu. Niekde sa pokrievky hlavy nosia ako súčasť tradície, no väčšinou ide o funkčné a praktické doplnky k detskému či dospeláckemu outfitu. V studených mesiacoch je funkcia týchto produktov zrejmá - chránia pred neduhmi počasia a hrejú dieťa na jednom z najháklivejších miest. Z hlavy totiž, pokiaľ nie je prikrytá, uniká teplo a deti to cítia najmä v chladnom počasí.

Detské čiapočky si poradia s každým počasím

Detské čiapočky sú trendové kúsky nielen na zimu, ale aj do každého chladnejšieho počasia. S takýmito podmienkami sa deti môžu bežne stretnúť napríklad pri turistike či iných outdoorových dobrodružstvách. Šiltovky a klobúky sú takisto súčasťou sekcie detských čiapočiek a výborne chránia aj v letných mesiacoch - pred priamym slnečným žiarením, odvádzajú pot a sú takisto použiteľné počas celého roka. Klasické detské čiapky sú zase vyrobené s príjemných hrejivých materiálov a veľký dôraz sa kladie aj na komfort, ktorý je pri deťoch to najcennejšie.

Pri kúpe detských čiapočiek nepodceňte výber farby. Na Zalande nájdete množstvo farebných odtieňov - od klasických cez minimalistické vyhotovenia až po extravagantné kúsky. Všimnite si tiež jemné bavlnené brmbolce, ktoré krásne doplnia detské farebné variácie. Čiapky, šiltovky či klobúky nie sú len originálnym vyjadrením štýlu dospeláka, ale výhody týchto pokrievok platia rovnako aj pre naše ratolesti.