Detské opasky

Top filtre
Počet produktov: 64

Detské opasky na každodenné nosenie

Kto povedal, že moderné a trendy oblečenie je len pre dospelých? Na Zalande nechávame priestor objaviť svoju osobnosť a prejaviť sa cez módu aj tým najmenším. Prezrite si z našej ponuky detských opaskov od známych značiek, ktoré sú preslávené svojimi originálnymi dizajnami.

Každý produkt si zaslúži stopercentnú výrobu kvalitných materiálov. Na našom eshope nájdete krásne kúsky pre deti z materiálov ako pevná koža, alebo nepravá koža z polyesteru. Podporte nás na našej ceste k ochrane životného prostredia výberom detských opaskov z udržateľných materiálov ako napríklad recyklovaný polyester. Taktiež boli vyrobené z veľkého podielu recyklovaných materiálov, ktoré boli overené normou recyklácie, alebo samotným programom konkrétnej značky. Či už máte chlapčeka alebo dievčatko, u nás nekladieme medze na pohlavie. Pokiaľ kupujete pre dospievajúcich, tak na Zalande nájdete štýlové kúsky aj pre mládež.

Keď sa povie šmrnc- nasaďte si opasok

Opasky sú skvelým pomocníkom, keď má vaše dieťa nohavice, ktoré mu jednoducho nesedia ako predtým. Okrem praktickej funkcie- rovnako sa ponúkajú ako jedinečný módny doplnok. Preto poriadiť svojmu dieťaťu opasok je perfektnou kúpou z každej stránky. Na Zalande nájdete detské opasky s modernými a jedinečnými dizajnami, ktoré vaše dieťa bude nosiť s veľkou radosťou. Vyberte zo vzorou ako napríklad potlač so zábavnými vzormi. Naša selekcia obsahuje aj rôzne farebné opasky.

Na našom eshope sa nemusíte báť toho, že by zmizol opasok, ktorý ste pred týždňom vyberali. Všetky kolekcie sú dostupné po celý rok, preto vás opasky počkajú. Variabilita veľkostí pre najmenších rovnako aj pre staršie deti ponúka možnosti pre celú rodinku.

Nohavice s praktickým opaskom dodá odvahu do dňa

Z našich možností nájdete presne ten kus, ktorý je to pravé orechové. Okrem klasických a nestarnúcich opaskov s krásnou čiernou farbou, alebo z pestrofarebných opaskov so zábavným vzorom.

Módny doplnok ako opasok je niečo, čo jednoducho nesmie niekomu chýbať. Či už ste malý školák, alebo veľký dospelák.