Detské športové sandále a šľapky

Top filtre
Počet produktov: 241

Detské športové sandále sú vhodné na celoročné použitie

Detské športové sandále nie sú len jednorazovou záležitosťou. Tento krásny a praktický kúsok outfitu má široké možnosti použitia nielen počas horúcich letných dní. Detské športové sandále sú vhodné pre malých plavcov na bazéne, samozrejme sú výbavou na každú pláž a počas horúcich letných mesiacov sú tiež vhodnou alternatívou na čas strávený na záhrade či ako domáca obuv. Na Zalande preto vznikla samostatná sekcia detských športových sandálov, ktoré sú vhodné nielen ako letná obuv k vode, ale majú celoročné využitie. Aj preto v tejto sekcii nájdete obľúbené outdoorové značky, množstvo farebných odtieňov a motívov a tiež si možno vyberať z kvalitných materiálov. Vo vyhľadávaní možno dokonca filtrovať aj podľa takých dôležitých kritérií ako je špička topánky, takisto podľa podšívky alebo dokonca typu športu, ktorý dieťa vykonáva.

Plážové topánky pre deti najrôznejších prevedení

Pohodlie, elegancia a to všetko vyrobené z materiálov, ktoré nevyrábajú zbytočný odpad pre našu planétu. Všimnite si v sekcii detských športových sandálov štítok,, Udržateľnosť,, a keď ho zaškrtnete, razom objavíte množstvo produktov vyrobených ekologickým spôsobom, prípadne za použitia recyklovaných materiálov. Pri tomto vype obuvi hrá hlavnú úlohu najmä syntetika v kombinácii s textilom, kde je istota, že všetky funkčné vlastnosti zostanú zachované a plážové topánky pre deti vyzerajú pritom rovnako dobre ako tie vyrobené z tradičných materiálov.

Detské športové sandále

Detské športové sandále sú pohodlným doplnkom obuvi a v prípade našich ratolestí hrajú tiež dôležitú úlohu pri ochrane chodidla. Deti totiž rastú a vyvíjajú sa rýchlejšie ako dospelí, čomu sú prispôsobené jednotlivé prvky týchto topánok. Podrážky sa efektne prispôsobujú povrchu, vnútorná vložka zase chodidlu dieťaťa a napokon zapínanie je jednoduché, takže ho hravo zvládnu aj tí najmenší. V ponuke na Zalande- sú tradičné detské športové sandále so zapínaním i bez neho. Tieto produkty možno krásne kombinovať s plavkami alebo iným športovým outfitom vhodným na letné podmienky.