Detské topánky

Top filtre
Počet produktov: 5 241

Detské topánky: venujte drobcom najlepší základ do života

Dobré detské topánky sú tým najlepším základom do života. Veď už len prvé kroky našich ratolestí sú veci, ktoré si rodina pamätáme dlho, však? V sekcii detských topánok na Zalande nájdete tisíce modelov pre dievčatá aj chlapcov. Vyberte si z bohatej ponuky detských topánok najrôznejších druhov, farieb, veľkostí a prevedení - vhodné na malé i veľké momenty každého dieťaťa.

V kategórii detských topánok na Zalande nájdete detskú obuv vhodnú pre športy, celoročné topánky, prezuvky, detské poltopánky, čižmy a množstvo ďalších zaujímavých a potrebných kúskov. Spravte prvý dôležitý krok - poriadne zmerajte rozmery chodidla svojej ratolesti a na webe alebo v mobilnej aplikácii Zalando si už potom jednoducho nastavíte, ktoré produkty pre deti sa vám majú zobrazovať.

Pohodlná a zdravá detská obuv je to najviac

Detské chodidlá prechádzajú najväčšou transformáciou počas prvých rokov života. Je preto nesmierne dôležité poskytnúť im k tomu potrebnú starostlivosť, ktorú im môže dať len vhodná obuv - detské topánky. Pred kúpou obuvi si všímajte postavenie nôh dieťaťa a keď sa vám niečo nezdá, konzultujte kúpu vhodných topánok s detským lekárom. Všetky prirodzené prejavy vývinu chodidla dieťaťa nie je vhodné potláčať nesprávnou obuvou. To, aké topánky nosia deti má vplyv na ich chôdzu a držanie chrbtice.

Detské topánky vedia byť rovnako štýlové ako dospelé

Deti sa môžu odmalička naučiť, že topánky nie sú povinnosť, ale môžu byť znamením pohodlia a okrem svojej praktickej funkcie plnia aj tú estetickú. Práve cez estetiku je podľa mnohých mamičiek najjednoduchšie „prehovoriť“ ratolesť na nové detské topánky. Môžu za to najmä hravé detské motívy, či použitie obľúbených rozprávkových postavičiek a tém, ktoré približujú deťom tenisky i topánky.

Na Zalande vyberáte detské topánky aj podľa materiálov, kde sa môžete tiež vybrať cestou udržateľnosti a voliť materiály, ktorých výrobou sa šetrí naša planéta. Filtrovať môžete tiež podľa veku dieťaťa (bábätka, deti, mládež), pohlavia, značiek a napokon aj podľa ceny.