Detské športové vybavenie

Top filtre
Počet produktov: 4 261

Detské športové vybavenie od oblečenia až po obuv na jednom mieste

Máte doma začínajúcich športovcov alebo juniorov, ktorí už pravidelne trénujú? V tom prípade ste na správnom mieste, pretože na Zalande kúpite všetko detské- športové vybavenie online a na jednom mieste. Či hľadáte športovú obuv, oblečenie, príslušenstvo alebo tašky, tu nájdete široký výber sortimentu za tie najlepšie ceny. Vyhľadajte si čo potrebujete a objavíte stovky kvalitných športových kúskov od tých najobľúbenejších detských značiek. Okrem veľkého výberu poteší aj fakt, že kúsky, ktoré deťom nesadnú, môžete do 30 dní vrátiť úplne zadarmo. Neváhajte a objavujte nové značky a štýly na Zalande.

Športové oblečenie a obuv pre deti na letné aj zimné športy

Určite to veľmi dobre poznáte, že takmer každú sezónu vaše deti potrebujú nové oblečenie. Najlepšou voľbou pre ne je kvalitné a funkčné športové oblečenie, ktoré využijú počas celého roka. Obráťte sa preto na Zalando, kde nájdete detské tričká, tielka, mikiny, bundy, overaly, šortky, tepláky, nohavice, plavky, rukavice, čiapky a šiltovky a mnoho ďalšieho. Letné aj zimné oblečenie pre deti spolu s prechodnými odevmi u nás kúpite za skvelé ceny. Vyberte si spomedzi známych športových alebo luxusných značiek, ktoré deti aj rodičia milujú pre ich kvalitu a štýl. V ponuke nájdete množstvo materiálov, strihov aj farieb podľa vašich predstáv a potrieb.

Detské batohy a tašky na šport, ale aj do školy či na výlety

Ak už má vaše dieťa kompletnú športovú výbavu, potrebuje si ju niekam odložiť. Vyberte mu priestranný športový ruksak alebo tašku na tréning, do ktorej sa mu pohodlne zmestí športové oblečenie, ale aj obuv, prípadne ďalšie príslušenstvo. Kvalitný športový batoh vaše deti rozhodne využijú aj do školy alebo na výlety. Nezabudnite tiež deťom zabezpečiť športovú flašu, prípadne ďalšie drobnosti, ktoré sa im na letných aj zimných tréningoch zídu. Obzvlášť dôležité je chrániť deťom hlavu použitím šiltovky, klobúka s upf alebo zimnej čiapky či kukly. Vyskladajte vašim deťom celú športovú výbavu od oblečenia až po obuv na Zalande.