Detské tenisky

Top filtre
Počet produktov: 2 309

Detské tenisky - ideálna obuv pre malých objaviteľov

Existuje vôbec univerzálnejšia obuv, ako sú detské tenisky? Deti pri všetkých tých voľnočasových aktivitách a športoch potrebujú v prvom rade pohodlnú obuv. V druhom rade detské tenisky od renomovaných výrobcov a značiek znesú aj horšie zaobchádzanie. Majú mnoho podôb a vy ich môžete spolu so svojimi ratolesťami objavovať v stovkách krásnych farieb, veľkostí a pravedení online na Zalande.

Rovnako ako dospelí, aj deti si môžu vyberať z ľahkých modelov plátených tenisiek, klasických športových botasiek, funkčných modelov s membránou, ale aj klasických kúskov od overených značiek, ktoré sa objavujú rok čo rok pre všetky vekové kategórie. Rodičov určite poteší, že detské tenisky sú vhodné na všetky príležitosti, ale aj ročné obdobie. Mnohé z ľahkých materiálov možno používať aj ako prezuvky do škôlky či do školy.

Za športom i dobrudružstvom

Športové detské tenisky majú azda najširšie využitie. Okrem klasických dobrodružstiev počas prechádzok sú vhodné aj na telesnú výchovu či športové krúžky. Známi výrobcovia vzali to najlepšie z funkčnosti a dizajnu z dospeláckych modelov, pretransformovali a prispôsobili pre deti. Mnohé značky majú špeciálne produktové rady pre deti, za ktorými sú už desiatky rokov vývoja. Praktickosť, pohodlie, odolnosť a ľúbivý dizajn patria medzi najdôležitejšie kritéria pri vývoji detských tenisiek.

Detské tenisky použiteľné počas celého roka

Detské tenisky by mali chrániť chodidlá pred miernym chladom a vlhkosťou, ale ak pre svoje dieťa hľadáte niečo nepremokavé, siahnite po teniskách so špeciálnou vodeodolnou a nepriepustnou membránou. Pred zimou zase ochránia modely, ktoré majú zateplené vnútro a príjemne zohrievajú nohu počas chôdze.

Pri nákupe topánok pre deti zoberte do úvahy okrem veľkosti chodidla aj šírku a takisto výšku priehlavku, ktorá je v dnešnej dobe podceňovaná. Deti si často tieto veci neuvedomujú a tenisky ich začnú tlačiť, prípadne im znepríjemňovať chôdzu až po nejakom čase. Na Zalande si viete podľa tabuľky veľkostí jednoducho a rýchlo nájsť to pravé pre vašu ratolesť.