Basketbalové topánky pre deti

Top filtre
Počet produktov: 154

Veselé a pohodlné basketbalové topánky pre deti každého veku

Ak vám doma vyrastá budúca hviezda paluboviek, neváhajte a investujte do kvalitnej detskej basketbalovej obuvi. Dobre ušité a kvalitné tenisky nielen chránia kĺby a chodidlá, ale navyše deťom pomáhajú zlepšiť výkon a techniku hry.

Na Zalande ponúkame pestré a spoľahlivé modely určené pre dievčatá a chlapcov každého veku. Sú ušité tak, aby sa jednoducho obúvali aj vyzúvali a chránili deťom chodidlá pri výskokoch, dopadoch a prudkých pohyboch.

Detská basketbalová obuv od nájznámejších výrobcov športovej obuvi

Detská basketbalová obuv s okrúhlou špičkou poskytuje dostatočný priestor pre prsty a chráni ich aj pri výskokoch a dopadoch. Zapínanie na suchý zips ocenia deti každého veku, rovnako ako aj ušká na päte, ktoré uľahčia obúvanie a vyzúvanie.

Na Zalande ponúkame modely, ktoré sú vyrobené s ohľadom na vyvíjajúce sa detské chodidlo. Preto je samozrejmosťou, že tenisky majú vystuženú pätu, chrániče prstov a vystužené vložky, ktoré poskytujú optimálnu podporu klenbe chodidla.

V ponuke sú dostupné modely vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Niektoré modely sú zhotovené s vysokým podielom recyklovaných materiálov, ako je napríklad recyklovaný polyester, vďaka ktorému sa darí zmenšovať množstvo plastového odpadu v prírode. Označené sú zeleným štítkom s nápisom "Udržateľnosť." Zvršky tenisiek ušité z kože či z kombinácie materiálov chodilá pevne obopnú, textilná podšívka zabezpečí sviežosť aj pri dlhšom nosení a syntetická podrážka s flexibilnými drážkami zaručí perfektnú priľnavosť, dokonalý záber a optimálne tlmenie. Modely so sieťovinovým zvrškom chodidlá pri hre príjmne ochladzujú, čo deti istotne ocenia nielen na zápasoch, ale aj na tréningoch.

Tenisky pre pravých basketbalových fanúšikov

Na výber sú modely s klasickým zapínaním na šnúrky, tenisky na suchý zips i modely s kombinovaným zapínaním. Niektoré basketbalové topánky pre deti majú dokonca aj praktické reflexné prvky či zaujímavú potlač.

Detská basketbalová obuv poslúži deťom na tréningoch, turnajoch a zápasoch, no nestratí sa ani v uliciach mesta. Topánky s protišmykovou podrážkou majú perfektný záber aj na mokrom povrchu a spolu s reflexnými prvkami deťom poskytnú dokonalú ochranu a pohodlie aj v nepriaznivom počasí. Basketbalové topánky pre deti zároveň poslúžia aj ako obuv vhodná na telesnú výchovu či na hry na detskom ihrisku.