Detské športové bundy a vesty

Top filtre
Počet produktov: 267

Detské športové bundy a vesty od renomovaných značiek

Pre všetky deti, ktoré milujú športy, ale aj bežné prechádzky či opekačky v lese máme dobrú správu. Na Zalande sa nachádza špeciálna sekcia, kde môžu ich rodičia starostlivo vybrať detské športové bundy a vesty pre každú príležitosť. Poriadna bunda sa totiž zíde z času na čas každému dieťaťu. Vyberať si možno z najrôznejších prevedení, ide len o to, či pre dieťa hľadáte len športovú bundu na konkrétnu činnosť alebo vám ide skôr o športovú ležérnosť. V oboch prípadoch si totiž prídete na svoje. Platí totiž, že aj detské športové bundy v sebe majú elegantné prvky či strih použiteľné na akúkoľvek príležitosť.

Športové topy pre deti ako výbava do každého počasia

Krásne farebné motívy a detské vzory sú niečo, čo pri detských športových bundách nesmie chýbať. Obľúbená dizajnovo krásna a tiež funkčná bunda predsa deti motivuje k novým výkonom. Pri športových topoch pre deti je mimoriadne dôležité, aby boli vyrobené z priedušných a rýchloschnúcich materiálov. Našim ratolestiam potom dokáže poskytnúť potrebnú slobodu pohybu, ktorú tak potrebujú. Štýlové a cool modely outdoorových značiek sú na Zalando samozrejmosťou. Možno ich krásne kombinovať s ostatnými kúskami oblečenia a taktiež aj s inými vhodnými doplnkami.

Detské športové bundy a vesty pre všetkých malých šibalov

Detské športové bundy a vesty patria do akejsi nepísanej základnej výbavy pre deti v predškolskom a samozrejme aj v školskom veku. Vďaka pohodlným a funkčným materiálom ich využijú na celoročné šantenie vonku. V tomto ohľade sa oplatí poobzerať aj po takých modeloch, ktoré sú vetruvzdorné, vodotesné či špeciálne zateplené. A keď sme pri materiáloch, chceme spomenúť aj to, že na Zalande nájdete v sekcii detských športových búnd a vest viacero výrobkov obsahujúce recyklovaný polyester. Všetky tieto produkty nájdete pod štítkom Udržateľnosť. Hlavné slovo tu má polyester a elastan, ktorý je veľmi flexibilný, má aj tepelné vlastnosti, takže sa vyrovná tradičným materiálom funkčne aj dizajnovo. Okrem toho však chráni planétu pred zbytočným odpadom.