Detské našuchovacie topánky

Top filtre
Počet produktov: 204

Detské našuchovacie topánky, ktoré si hravo obuje aj malé dieťa

Pre každého rodiča je niekedy obúvanie dieťaťa náročné, najmä ak sú deti ešte malé alebo príliš neposedné. Práve preto sme pre vás pripravili širokú kategóriu detskej obuvi, ktorá ponúka našuchovacie topánky aj vsuvky. Nožičku do nich stačí len vložiť a topánka drží pevne ako uliata. Žiadne zaväzovanie šnúrok alebo zložité zapínanie. Vsuvky sú praktické aj pre staršie deti, ktoré sa už obúvajú samé v škôlke alebo škole, pretože si ich vedia obuť aj vyzuť rýchlo a jednoducho. Niektoré našuchovačky sú ideálne aj pri behu, pretože sa nemusíte báť, že sa vaše deti potknú o rozviazanú šnúrku. No a tínedžerov najviac poteší vzhľad našuchovacej obuvi, ktorá sa perfektne hodí k bežnému aj elegantnému outfitu.

Letná aj zimná obuv pre deti s jednoduchým zapínaním

Ak hľadáte našuchovacie topánky na leto či zimu, na Zalande ich určite nájdete. V našej ponuke totiž objavíte nielen sandále, topánky do vody, ale aj gumené vsuvky či žabky, ktoré sú ideálne na dovolenku. Celoročne vašim deťom poslúžia tenisky, plátenky alebo mokasíny, ktoré sa hodia aj na slávnostnejšie príležitosti. Nájdete tu však aj gumáky, snehule alebo čižmy s jednoduchým obúvaním. Stačí ak si vyfiltrujete obuv podľa vašich potrieb a vyberiete si detské našuchovacie topánky od najprestížnejších značiek. Okrem rôznych štýlov obuvi vás určite poteší aj výber materiálov, ktorý zahŕňa kožené, gumené, plátené, textilné aj udržateľné modely.

Elegantné mokasíny či krásne sandále na špeciálne príležitosti

Chystáte sa na svadbu alebo vaše deti oslavujú narodeniny? To si žiada nové elegantné topánočky, ktoré sú krásne na pohľad a pohodlné pri nosení. Vyberte si na Zalande štýlové mokasíny alebo roztomilé sandále, ktoré výborne doplnia detský outfit a očaria vašich známych. U nás zoženiete aj plátené tenisky s flitrami alebo farebnými či sezónnymi motívmi, ako je vianočná alebo letná potlač. Samozrejmosťou sú aj papučky, capačky či našuchovačky na prvé kroky. Všetku príležitostnú obuv pre deti rôznych farieb, motívov aj vzorov nájdete medzi detskými našuchovacími topánkami na Zalande.