Detské topánky so zapínaním na suchý zips

Top filtre
Počet produktov: 190

Praktické detské topánky so zapínaním na suchý zips

Pri detskej obuvi sme si už zvykli, že by mala spĺňať najvyššie štandardy a nároky. Ide predsa o obdobie, kedy sú naše ratolesti najviac zraniteľné a zároveň, ich chodidlá sa najviac vyvíjajú. Na Zalande preto nájdete stovky modelov pre deti rôzneho veku, dievčatá aj chlapcov, ktoré tieto parametre spĺňajú.

Detské topánky so zapínaním na suchý zips sú veľmi zaujímavou alternatívou- vhodnou do každého ročného obdobia. Na Zalande nájdete široký výber tenisiek a topánok pre deti rôznych veľkostí, prevedení, značiek a filtrovať môžete podľa toho, čo sa vám aktuálne hodí. Nadštandardna kvalita a priaznivé ceny vás určite potešia.

Technológia, ktorá uľahčuje život deťom aj dospelým

Suchý zips nie je žiadnou novinkou vo svete obuvi. Zapínanie je jednoduchšie aj pre deti, no zároveň suchý zips sa nekazí a plní svoju funkciu aj pri zašpinení, či namočení topánok.

Detské topánky so zapínaním na suchý zips vedia byť rovnako nápadité a farebné, ako tie klasické šnúrovacie. Dôležité je to, aby sa v nich deti cítili komfortne a nič ich v topánke netlačilo. Aj preto je správne poriadne zmerať všetky rozmery chodidla- od dĺžky a šírky až po výšku. Na webe alebo v aplikácii Zalando si už potom jednoducho nastavíte, ktoré veľkosti sú pre vaše dieťa vhodné a systém vám podľa tejto voľby, ktorú možno časom meniť, ponúkne ideálnu veľkosť.

Detské topánky so zapínaním na suchý zips do každého počasia

S detskou obuvou so zapínaním na suchý zips budú deti na svoje prvé dobrodružstvá spomínať s radosťou. Nebudú musieť riešiť večný problém so šnúrkami, ktoré sa raz za čas rozviažu. V ponuke topánok so suchým zipsom sú napríklad otvorené a vzdušné sandále, vhodnejšie do teplých mesiacov. Takisto sú v nej elegantne balerínky, nasúvacie sandále ako prezuvky či domáca obuv alebo čižmy vhodné aj do nepriaznivého počasia.

Topánky bez šnúrok sú pohodlnou cestou pre dospelých, no najmä pre deti. Dajú sa jednoducho obuť a vyzuť a neobťažujú komplikovaným zapínaním, ktoré uberá všetkých o drahocenný čas. Vyberte si z množstva druhov podľa preferencie vášho dieťaťa a poskytnite chodidlám vašej ratolesti výnimočnú stabilitu pri nevinnom detskom šantení.