Detské gumáky

Top filtre
Počet produktov: 275

Detské gumáky, ktoré odolajú vode aj mrazom

Detské gumené čižmy patria rozhodne k tomu typu obuvi, ktorú vaše deti využijú po celý rok. Sú totiž ideálnymi spoločníkmi počas upršaných dní, ale aj vtedy, keď je vonku mokrý či roztopený sneh alebo zvyšky rannej rosy. Čas na gumáky sa preto nájde v lete aj v zime, na jar a tiež na jeseň. Vyberte si zo širokej ponuky vysokých aj členkových detských gumových čižiem na Zalande, kde nájdete všetky najobľúbenejšie značky detskej obuvi na jednom mieste. Online ponuka je plná farebných, vzorovaných kúskov, ktoré vám zlepšia náladu počas zamračených dní a vašim deťom umožnia blázniť sa vo vode či v mlákach.

Farebné, vzorované aj veselé gumáky pre vaše deti

Doprajte vašim deťom radosť zo skákania po blate, vode, roztopenom snehu či špinavých mlákach. V kvalitných gumákoch zo Zalanda sa nemusíte báť, že prechladnú, premoknú alebo sa nebodaj zašpinia. Detské gumáky ich totiž udržia v teple a suchu. Navyše sú pohodlné pri nosení, pretože sú vyrobené z poddajného materiálu, ktorý je dostatočne flexibilný a poskytuje deťom maximálny rozsah pohybu. Ak si vyberiete model, ktorý má navyše zateplenú vložku z ovčej vlny alebo flísu, môžete sa spoľahnúť, že gumáky využijete aj v zime namiesto snehúl. Vyberateľná hrejivá vložka je navyše veľmi praktická a ľahko sa udržiava. Nájdite vašim deťom praktické gumáky u nás na Zalande.

Chlapčenské aj dievčenské nepremokavé topánky do dažďa

Od rána prší a vy neviete čo budete s deťmi robiť? Dážď pre vás nemusí byť žiadnou prekážkou. Vyberte si pohodlné topánky do dažďa a užite si akékoľvek počasie. Stavte na nepremokavú obuv v podobe gumových čižiem, ktoré si vaše deti zamilujú pre ich praktické vlastnosti, komfort pri nosení, ale aj nádherné vzory či farebné prevedenia. Objavte kúsky, ktoré rozžiaria outfit vašich malých aj väčších detí na prechádzkach v daždi. Jedinečné chlapčenské aj dievčenské čižmy do dažďa nájdete len na Zalande.